Ulice (2005) (seriál) odpad!

Bože, bože, bože, 365 dní s tím co se děje na ulici, jen to nevidím, tenhle druh voayerství se fakt hodí k babičkám a sociálním žíznivcům.

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Seriál kvůli kterému si postavili kus dálnice, založený na ničení západních autˇáků, nudných zápletek a nesmrtelného Simira

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Probůh ne, na Stefanii se k nám domů chodila koukat babička a musel jsem jí vytrpět s ní u nedělní kávy.

Komisař Rex (1994) (seriál) odpad!

kdyby zůstali u první seozny, udělali by nejlíp.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

konečně nějaký seriál pro ženy, který se dá přežít.

Happy Feet (2006)

Ten kdo při sledování očekává příjemnou komediální podívanou, spíše bude zklamaný, zde se setkáváme v podstatě s antarktickým muzikálem, a náš hlavní hrdina čelí problému, velkému problému. Neumí totiž zpívat a to je tu zatraceně špatně. Rodinný film o stepujícím tučňákovi je rozhodně zajímavý co po animační stránce, příběhově se ve mě, ale nijak neuchytil.

Noční rande (2010)

Carell a Fey se setkali, aby nám předvedli jak vypadá vtipné manželství. Slibují akční komedii, ve které se to tedy bude jistě hýřit akcí a hlášky budou létat vzduchem. A divák celých 88minut čeká, kdy se film pořádně rozjede. Nejde o to, že by svou úlohu neplnil. Jen všechno je na půl plynu. i ta Audi R8 je bržděna a tak to je s celým snímkem. Není to v tom že by mezi ústřední dvojcí nefungovala chemie, na ně se dívá velmi dobře a jen díky nim Vám ani nedojde při sledování jak prázdné to co sledujete je. Zajímavě působí digitální kamera s kterou se vydáte do Central Parku a stejně tak na Manhattan. Akční scény jsou však vystydlé, a podobně působí i komické pasáže, od kterých byste čekali i víc než jen rozvolněné tempo.

Popel a krev (2009)

Kdo si pamatuje na Sicilské scény v Kmotrovi a líbili se mu, ten si plně užije scény nasycené Francouzskou přírodou a temperamentem. Každý záběr kamery a situace je těžká a dopadá na Vás jako popel slepený krví. Z Kmotrovského opojení Vás nevytrhne ani příběh filmu. Dva znepřátelené rody, mezi kterými rozvíří prach návrat dcery se svojí rodinou. Její dva mladí synové se nám stanou průvodci v příběhu, který se rozkrývá pomalu s jejich zapadáním do rodiny. Ponořte se s nimi do tradic Francouzské venkovské rodiny a plně nasajte každý záběr, kamera je naprosto dokonalá.

Resident Evil (2002)

snímek používá odkazy ze hry a tak se snaží kouskovat scény podle oblíbenosti, ve finále se jedná o slepenec scén podle ne příliš dobře působícího scénáře. Ani akční scény nejsou tak mindblowing aby to utáhlo pozornost a Vás vystřelilo do akčního nebe.