Vášnivý jedlík (2008) (pořad)

Klidně bych dal plný počet hvězd, je tu však ale. Po shlédnutí dvou sérií mi Adam Richman hlavně ukázal dvě věci: Američani jsou prasata a Američani nemají fantazii v jídle. Adam projel celou Ameriku a její největší města, okusil to nejlepší co tam mají, plus pokud v nějakém podniku pěstují tzv. food challenge, pokusil se jí zdolat. To co jeho žaludek nezvládne je porce jídla pro deset normálních lidí(deset obřích palačinek na sobě, případně pět kousků pizzy, kdy jeden kousek je velikosti klasické pizzy, deset milk shakeů, chilli obsahující všechny druhy papriček světa o síle atomové bomby). V každém městě se scénář začne po pár epizodách opakovat, tady dělají vafle, tady dělají extra pálivé chilli, a tady mají ty největší a nejlahodnější burgery ve městě. První sezona je neuvěřitelná, vtipná, drží Vaše oči přilepené na obrazovce a budí ve Vás chuť na burger, druhá má klesající úroveň. Je stejná jako celé jídlo na Americký způsob, přejíte se jí po pár soustech.

Indian (2008) (pořad)

Lepší grafika, lepší studio, co je ale hrůzostrašné, je živý přenos. Díky tomu jsou moderátoři ještě horší než v Game Page a to už skoro nejde, iba ide... jen si to pusťte, bavilo by mě kdyby hlas co mluví o hrách, které nás v dílu čekají, byl samostatným moderátorem jeho tón hlasu je příjemný oproti puberťákům co mě poté snaží ohromit svým nadšením.

Brutální Nikita (1997) (seriál)

v celku dobrý akční béčko, bohužel z prostředí v kterém funguje zrada a odkrývání tajemství, což scénáristi nezvládají. Navíc honosící se názvem Brutální Nikita, což už zavazuje ke kvalitě, kterou zde nedostáváme.

Sexy dívky od vedle (2000) (seriál)

Některé dívky jsou skutečně skvostné, jde ale o to že jako lákavá erotická šou to není funkční, tři dívky se představí a ukáží svůj průvodní videoklip, pak je s nimi prováděno focení pro Playboy, to celé je vyplněno rádoby dráždivou vatou, kdy jim nějaký scénárista řekne o čem si mají povídat(hrozně lechtivá tématika, myšleno ironicky)

Pobřežní hlídka (1989) (seriál) odpad!

Hasselhoff v nejlepším slova smyslu, jeho touha po tom naplnit americký sen je neuvěřitelná, obklopil se modely a modelkami a na úplně stupidních scénářích kouzlil pokusy o sociální dramata i akční zápletky.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Americký teenage akční seriálový kult, na mě nikdy nezabral, nudné souboje takřka Xenovského střihu, okultismus a tajemno ve středoškolském podání. Buffy si vždy odběhne zlikvidovat upíra aby se později vrátila a omlouvala se za to že je to jen normální pubertální holka. Seriál si ke mě nikdy nenašel cestu.

Kluci v akci (2005) (pořad)

moderátorsko kuchařská dvojce, jak se s tím "kluci" perou? snaží se, za pár sezon už se otrkali a před kamerou nepůsobí tak škrobeně, občas jsou i jejich vstupy vtipné, na kulinářské úrovni se rozhodně jedná o přínosný pořad ukazující vaření z kvalitních a vybraných surovin, tady se s Babicovinou nesetkáme a to je důležité!

Včelka Mája (1975) (seriál)

Které dítko jako malé nemmmilovalo Máju v nezapomenutelném podání Aťky Janouškové, jako by neprožilo dětství.

Všechnopárty (2005) (pořad)

bývaly doby, kdy byl Karel Šíp jedním z nejlepších bavičů v televizi. Bývaly. Momentálně to zkouší s počeštěným americkým konceptem talk show, kterou hlavně vyplňují hosté, je serioznější než duo Suchánek, Genzer. Ale o několik úrovní níže než skvěle programově zvládnutý Kraus. Jeho buranské nevěřícné zírání není rozhodně tím nejsympatičtějším co chceme na obrazvkách sledovat.

Černé ovce (1992) (pořad)

Sice se dá říct, že při okurce píchaj do úplných exkrementů, ale většinou se jedná o opravdu potřebná zjištění a boje za občanská práva, jsem rád, že na úrovni naší malé zemičky existuje takovýhle televizní ombudsman.