Válečníci roku 2072 (1984)

mňam! Italský ripoff už tak úsměvného Běžícího muže vykráda i Blade Runnera ale neumí natočit miniatury aby působily jako mrakodrapy a v jiných scénách si půjčuje Mechanický pomeranč. Och jak skvělý jsou efekty, kostýmy a stavba v 80s. Dejte si to na watch party budete nadšeni

Armáda mrtvých (2021)

popkulturní odkazy propojené do série špatně natočených klipů a nápadů na “komando žoldáků, čelících zombie apokalypse. Ne, Snyder se nevrací do formy. Ne, není genius. Kdyby to byl formát seriálu, dalo by se pracovat s roztahováním děje a sekáním v rámci házení nápadů bez rámcování.

Loki - Season 1 (2021) (série)

Já si na retro/byrokraticko/konpirační notě ala pc hra Control ujíždím. Loki sem svým typem postavy krásně zapadl.

Poslední žoldák (2021)

Taxi, taxi s motivem Bondovky. Snad i poslední větší role Jeana-Claudea?! Zbytek na place snad neherci. Když k tomu přistoupíte s očekáváním Bulharské produkce. Odmění Vás to koukatelným úsměvným kusem.

Atlas ptáků (2021)

“Miroslav Donutil dokazuje, že stále má co nabídnout z hereckého rejstříku” znělo jako upoutávka na návštěvu filmu. Pan Donutil se ani moc nutit k hraní nemusí, v jedné poloze jde o chroptění, ve druhé o jeho civilní podobu naštvaného muže přílišným zájmem veřejnosti. Kdyby tak bylo na co víc koukat. Tahle věc by byla ok pokud by se snad jednalo o cvika, komorní kamerovka na pár aktů. Jestli je to prvotina tak to snad snese nějaký odpolední nedělní vysílání na ČT. Scénáristicky je to brak jak blázen, zkratkovitý, pointy rozhovorů pocem kamdeš. Při “obědové scéně” mi cukalo v kolenou že je čas opustit sál. V poslední době se říká, že snad bude českému filmu líp. Ale Atlas ptáků - panebože ta úplně mimozní ptačí metafora je další facepalm. Naprosto zbytečná a nijak neprovázaná - tak Atlas ptáků jednou v učebnicích jako jeden z příkladů úsvitu českého filmu fakt nebude. Dvě hvězdy pač Troška točí ještě hůř, tak ať je nějaká hierarchie

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

nikdy nepochopím zrušení tak skvělého serialu. úroveň cringe x humoru x geniality v dokonalém balancu. Zápletky jaké svět neviděl!

Bratříčku, kde jsi? (2000)

o smutku budování Ameriky. O všech divňousích a lidech. Cooenové a jejich masterpiece! A důkaz že Clooney je skvělý herec!

Útěk do divočiny (2007)

ta svoboda, ta síla jedince:) Bylo to krásný, po pár dnech ale nezůstává, nedokážu se na něj znovu napojit. Ale příroda je nádherná. Díky za tohle dobrodružství.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

fňuk, i v kreslenym Batmanovi z 94 vychází Harley zajímavěji než tady. A furt nevím co si myslet o postavě Ewana. Je to umělecký záměr, žerete mu to? Je takhle psaná Black mask?

Králíček Jojo (2019)

právě jsem viděl pětihvězdičkový český film! Tak proč to tu neumíme, když ty štáby na to tu jsou? I pro tuhle dobu nabízí krásný poselství se z toho nepos.at