Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Po dlouhé době, se tvůrci pokusili navrátit do vod kterým vévodili skvělé hlášky a dobrodružnost. bohužel do třetice již jen toho zlého.

Kráčející skála (2004)

Když dva dělají totéž není to totéž, kdyby tenhle film natočil v osmdesátých letech Sly nebo Arnold, obecenstvo by stálo a tleskalo, když natočíte tenhle žánr v dnešní době, potřebujete sakra silný příběh o který se opře bezduchá řezanice, tady je bezduchá řezanice, nic navíc nic míň, musím ale uznat že oproti komediálním taškařicím se mi tu Rock přece jen líbí.

Já, robot (2004)

jeden ze základních příběhů Asimova, je zde ztělesněn v popcornovém provedení Willa Smithe, je to koukatelné ale nepůsobí to na mě dechberoucně.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Terry to umí i lépe, bohužel si myslím že ho projekt De la Mancha tak vyčerpal, že nedokázal tenhle film nabít svojí fantazijní energií

Kat (2004)

film o jednom z nejbrutálnějších hrdinů komiksu, je zde vyprávěn v kabátku pro děcka, žádná krev žádná střeva, šílená slátanina:(

Jurský park 3 (2001)

dotřetice všeho dobrého i zlého, spíše dobrého ale prvnímu dílu již nikdy nebude možno konkurovat.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Oproti jedničce jsem se už tolik netěšil na návrat do Jurského Parku, z prvního dílu nám nezbyli hrdinové a proto jsem už nedokázal navázat na emocionální jízdu.

Johnny English (2003)

Rowan si tuhle roli nadělil po tolika letech u Beana že se mu musí odpustit všechny minely které se v tom snímku objevují. v podstatě to šlape a to je fajn.

Honba za klenotem Nilu (1985)

První díl je pro mě číslem jedna v dobrodružných komediích. tohle je už bazírování na kvalitním základu, které ovšem nedokázalo dostát svému předchůdci

Holky to chtěj taky (2001)

Ženy jsou tu na světě také, a mají svá práva na dobrý sex, když to člověk vidí, ani mu to moc nevadí, samozřejmostí ale je že celý film mohl být o několik procent lepší.