Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Konverzační drama podle kterého hodlám hodnotit už kterýkoliv film snažící se upoutat na dialogy, skvost!

Silent Hill (2006)

Nejlepší videoherní adaptace, nejlepší horor jaký jsem kdy viděl( a u kterého jsem se v kině Atlas v prázdném sále setsakramentsky bál)

Shrek Třetí (2007)

V nejlepším se má přestat, to se tvůrcům kteří měli po druhém díle už jen místo očíček dolarovky již do hlavinek nedobralo a tak byli rodiče donuceni vzít ratolesti do kina na bohužel už ne kvalitní humor pro všechny věkové kategorie, ale na barevnou taškařici bez hlubší pointy.

Sedmý hřích (2001)

hmmm Banďeras a Jolie v erotickém Thrilleru? když už nic jiného tak se na to dobře kouká:D a ono to opravdu moc nefunguje, hraje si to na velkou zápletku ale je to takové šroubované.

Rukojmí (2005)

všechno Vám dochází v momentu kdy to vidíte, možná ještě o milisekundu dřív než se to stane, takže cítíte z toho filmu jako byste ho už někdy viděli... inu... jednou a dost je tak nějak ideální.

Rozchod! (2006)

Jak vypadá rozchod? pro obě dvě strany? zde se podíváte na podrobného průvodce ve 102 minutách...

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

opakované přestává být vtipem, je mi jasné že celé toto vzniklo kvůli publiku a producentech chtějících další výdělky, proto i osazenstvo dovedlo film do jakéhosi šťastného svatebního závěru, na mě to už ale nefunguje.

Lovci pokladů (2004)

řemeslně dobře zpracovaná óda na Ameriku, v čele se špatně hrajícím Cagem, jednou a dost ale špatný to není.

Lolita (1997)

Nová adaptace Nabokovova románu, ovšem ne tak kvalitní jako ta originální od Kubricka ze 6O. let

Liga výjimečných (2003)

Milé děti, povím vám pohádku o tom jak z jednoho z nejzajímavějších komiksů světa, udělat frašku, vezměte si hollywoodského producenta co větří peníze, špatného scénáristu a pána co bude vykřikovat že film musí být pg-13 tak a tyhle pány pošlete natočit tenhle film, co z toho vzejde? ohromně špatný závěr filmové kariéry sira Conneryho.