Alexander Veliký (2004)

Reakce na Troju, osobně se mi na ní nejvíc líbila nahá scéna Rosario Dawson

Aeon Flux (2005)

Krásná Charlize to bohužel na pár nahých scénách neutáhne, je zvláštní že v krátké časové době přišel AeonFlux a taky Ultraviolet, dva filmy které jsou si vzdáleně podobné a oba nestojí skoro za nic.

40 dnů a 40 nocí (2002)

Shannyn Sossamon ajajajajaj.... když vidíte jak po jejím těle přejíždí růže, tak prostě chcete tomuhle filmu dát tři hvězdy, i za velmi dobrý komediální příběh, kromě jiného...

300: Bitva u Thermopyl (2006)

od úvodní scény do závěrečných titulků jsem měl husí kůži na celém těle, cítil jsem jak ve mě vaří krev testosteronem, když příběh prožiji, je to správně natočené a to se tady stalo, lépe snad ani ten komiks na plátna přenést nešlo.

3:15 zemřeš (2005)

Film a nápad je skvělý bojím se ale že Ryan se tu tak trochu ještě učí hrát, nejde o jeho luxusní tělo které předvádí při sekání dříví, ale o ten posun v psychice, když srovnám podobné hraní s Nicholsonem který tu samou polohu, předvádí v Shinning. Dalším bodem v kterém to u mě kolísá je příběh, a jak je vyprávěn, hrozně málo se dozvíme o domě, a o tom co se tam dělo, a přitom na tom je to postavené.

10 000 př. n. l. (2008)

Ohromně náročný trikový film, bez hvězd, bez pořádného příběhu, nesrovnatelné s po příběhové stránce dokonalým Apocalypto. triky si užijete, všechno tam vypadá dobře, ale u toho to koční, příběhově prázdné.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Je tu Piťák je tu Angie, je tu všechno, výbuchy, sex, co víc si přát? Funkčnost, když máte film, ve kterém jsou největší hvězdy hollywoodu, chcete aby taktéž působil jako největší film dějin. Co nám ale tenhle snímek servíruje? jen spoustu akce bez špetky nápadu, předváděčku stylových akčních sekvencí, ale na skvělý snímek tomu chybí něco velkého.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Dalo se na to dívat, ve srovnání s předchozími díly se samozřejmě jedná o ohromný úpadek v kvalitě a kombinace Jeta Li a Michelle Yeoh působí hrozně světově, naproti tomu ovšem nejde o žádnou kvalitu, je to béčko s áčkovým rozpočtem a to téhle sérii nejde odpustit proto chápu hodnocení ostatních, nebyl to pro mě úplně nudně strávený čas, ale Yettiové????

Muži v černém 2 (2002)

Jednička patří do ranku nejlepších akčních komedií světa, číslo dvě je pro mě o poznání slabší, sázka na malého mopslíka je sázkou mimo úrodnou půdu, Tommy je stále skvělý ale nevím jestli moc neodšpuntovali Willa Smithe. Něco mi na tom nesedělo, co mi ovšem ohromně sedělo jsou obě ženské představitelky, nikoho lepšího jsem na plátně dlouho neviděl:D

Něco na té Mary je (1998)

Bezkonkurenčně jedna z nejlepších komedií od bratrů Farrellyových, a vůbec jedna z nejlepších komedií vůbec.