Není co ztratit (1997)

To jsem si takhle jednou při práci na notebooku zapnul televizi a na Nově zrovna začínal tenhle film. Nu což, říkal jsem si, další kousek z nepřeberného množství ptákovin, které se dnes vysílají, určitě poslouží jako obstojná kulisa. O to víc jsem pak byl překvapen, když jsem se nachytal, že jsem obrazovku notebooku vyměnil za obrazovku televizní. Vtipná, herecky zmáknutá, oddychová komedie, která určitě stojí za shlédnutí.

8. míle (2002)

Výborný snímek, který je v mnohém inspirovaný vlastním životem, což mu ještě přidává na síle. Eminem je člověk, který toho dokázal mnoho, dokonce více, než drtivá většina jeho kritiků, kteří tuto skutečnost pro jistotu velmi rádi přehlížejí. Abych to shrnul.. Že je Eminem dobrý rapper (jeden z nejlepších) jsem věděl, ale že dokáže i solidně zahrát jsem zjistil až po shlédnutí filmu.

Dr. House (2004) (seriál)

Bezvadný americký seriál z nemocničního prostředí s vynikajícím hereckým obsazením, v čele s charismatickým doktorem Gregory Housem v podání Hugha Laurieho. Tenhle bezstarostný kulhající chlapík mě dokáže vždycky rozesmát. Přemíra upřímnosti, ne zrovna ukázkové jednání s pacienty a fůra černého humoru a sarkasmu. Tak tohle je můj šálek čaje.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Seriál, který se společně s Rychlou rotou zapsal do mého srdce.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Můj nejoblíbenější animovaný seriál. Myslím, že nemá cenu dodávat více, všechno již vyznělo z předchozí věty.

Přátelé (1994) (seriál)

Bez delšího uvažování jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Pravidelná dávka příjemné zábavy, kterou si můžete naservírovat prakticky kdykoliv, protože úspěch je vždy předem zaručen. Vynikající americký (šokující spojení) sitcom, který si beze sporu zaslouží všechny kladné komentáře vystavené na této stránce. Obzvlášť legendární a zdaleka nejlepší je Joey v podání Matta LeBlanca a Mathew Perry jako Chandler, vzdávám hold!