Happy Feet (2006)

Jedna hvězdička za sympatické kosatky :p

Předtucha (2007) odpad!

Nudný, ničím nezajímavý a pointu postrádající film, který se potácí hluboko pod hranicí průměru. Na poslední chvíli se ale scénaristům podařilo pořádně zabrat a díky jednomu z nejdebilnějších závěrů, jaký jsem kdy viděl, se jim podařilo zachránit zasloužený odpad.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Od dalších X-menů jsem opravdu nečekal nic a taky jsem se nespletl. Nuda, nuda, nesmysl, nuda, nesmysl. Ale jako tupý akčňák to obstojí aspoň na ty dvě hvězdičky. Důvod, proč si je tvůrci téhle obludnosti nezaslouží, je ten, že se rozhodli zničit bezkonkurenčně nejlepší postavu, kterou kdy Marvel zplodil, a sice Wadea Wilsona alias Deadpoola. Jeho přezdívka je "Merc with a mouth" a vám nestačí mu dát za celý film jen jednu SKORO vtipnou hlášku, ale ve finále mu ještě zašijete hubu! Za tohle se bude někdo škvařit v pekle!

Žralok (2006) (seriál)

Seriál sám si zaslouží tak tři a půl hvězdičky. Čtyři dávám za to, že je to první "inteligentní" seriál z právního prostředí po hororech jako Soudkyně Amy a Ally McBealová.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Sem tam se mihne nějaký vydařený vtip nebo hláška. Přesto je to často spíš trapné než zábavné. Kdy se od inteligentního humoru přešlo k tisíckrát omletým sexuálním narážkám? Někdo se možná zasměje každé volovině, stačí že je ve větě zahrnutá vagína. No já to nejsem.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Ano, jsem muž. Ne, nejsem šovinista. Ale nadšení něžného pohlaví z tohoto seriálu ve mě vzbuzuje naprostou hrůzu. Vtělení všech ženských časopisů, které může znamenat konec lidské rasy. A jak se ze Sarah J. Parker mohl stát sex-symbol, to pro mě nejspíš zůstane navždy záhadou.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Pokud jde o publicistiku, tak kvalitě tohoto pořadu se za celou existenci českého televizního vysílání nikdo ani nepřiblížil.

Střepiny (2002) (pořad) odpad!

Možná by "žurnalistům" z novy měl někdo připomenout, že jakékoliv zpravodajství má být v první řadě objektivní. Tohoto cíle nikdy žádné zpravodajství na světě docílit nemůže, je to prostě nedosažitelná idea. Vytvářet ale zpravodajský pořad se záměrem aby byl objektivní co nejméně? Ani po dlouhé době jsem nenašel žádné české slovo, kterým bych tento pořad vystihl, takže si musím vystačit s angličtinou: ABOMINATION!