• Hudební

Discopříběh (1987)

Falzet Michala Davida je úplný odpor, príšerné dobové účesy hercov, sralo ma že som sa na Hrušínského musel pozerať keď akože on spieval do kamery, ale inak to vcelku ušlo... páchne z toho socializmus jak hovado, ale no, videl som už aj horšie veci :) Mne sa ten príbeh celkom páčil... a dám **, keby náhodou

Crossroads (2002) odpad!

Toto som nevidel ale viem si predstaviť aká to bude hrôza... ako všetko čoho sa dotkne Spearska :))

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Och, po katastrofálnej päťke je toto mierne zvýšenie kvality, ale zase len na tesnoostrej hranici priemeru! Dva hviezdičky hlavne za tie krásne baby čo sa tu objavili a množstvo krásnych ceciek :)))

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Tak a už sme narazili na ľadovec... Americký koláč mala byť LEN trilógia. Lenže je to zabehaná značka ktorá sa predáva!!! Takže od toho momentu vznikajú zbytočné filmy, ktoré by sa mali volať inak lebo kazia reputáciu tejto kultovej ságy!!! Tento diel ešte nie je ten najhorší, ale od excelentnej trojky (10/10) to kleslo až niekam na 6/10. Odišli pôvodní herci a nezostalo nič. Nový Stifler je neuveriteľne trápny, chce byť vtipný za každú cenu a okrem toho je aj patrične nesympatický. Nie, toto je už nastavovaná kaša a po svadbe Jima a Michelle už nemalo byť nič... nie, v priebehu troch rokov vznikli tri rýchlokvaskové úbohé pokračovania ktoré nemajú s pôvodnými koláčikmi nič spoločné!!!

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006) odpad!

Je mi to ľúto ale inak nemôžem. Človeku by až slzy vyhŕkli z toho keď vidí do akých sračiek sa dostala kedysi fantastická sága tínedžerských filmov :'((( Nuž čo na to povedať, po tomto neuveriteľne napiču dieli už bude snád každý (i keď vždy zbytočný) lepší :(

Prci, prci, prcičky (1999)

KULT!!!!! Absolútna tínedžerská modla na ktorú budem prisahať navždy!!! Prvé tri časti Amerického koláča (mimochodom za tak neskutočne skurvený preklad "Prci, prci, prcičky" by si dotyčný zaslúžil guľku do hlavy!!!) sú jednými z najlepších filmov v histórii kinematografie!!! Asi ma po tomto budete mať za debila, ale moje tínedžerské srdiečko to tak cíti... toto bol výborný začiatok a DVDčko som si kúpil v papierovej edícii na začiatku roka aj s DVD prehrávačom aby som túto parádnu záležitosť mal pekne v zbierke a pirátsky DivX vymenil za poriadnu kvalitu... Jednoducho geniálna tínedžerská komédia s geniálnymi a neotrelými nápadmi, skvelými hereckými výkonmi (Jason Biggs rules!!!) a takisto dobrou sprievodnou muzikou! Povedzte mi komu sa podarilo tento koncept tínedžerských problém namiešať lepšie ako tvorcom American Pie??? NIKOMU!!! Päť hviezdičiek jak sviňa!!!!

Panic je nanic (2006) odpad!

Kurva jak ja nenávidím tú českú sračkovovú komédiovú produkciu!!!! Toto je tak neskutočne úbohá zlátanina, kde sa nedeje nič, kde nič nie je vtipné, nemá to hlavu-pätu, tí traja kokoti v hlavnej úlohe sú takí nesympatickí a toto sa ako pasuje za komédiu??? A tá Vaňková či kto to bol tu niekto dobre napísal, ak chce rozťahovať nohy pred kamerou tak poriadne a so schopnejším "hercom"!!! Choďte do piče s takými sračkami!!!!

Discopříběh 2 (1991) odpad!

Pokiaľ jednotka bola ešte relatívne jakž takž pozerateľná a zábavná, toto som už veru nemal síl dopozerať do konca.