Smrtící lovci (2020) (seriál)

Priemerný dokument, priemerná kamera, priemerný komentár, prirmerné hodnotenie..

Jack Strong (2014)

James Bond po poľsky ma očaril najmä skvele gradujúcim napätím a presvedčivým výkonom hlavného hrdinu, ktorému musíte držať palce naozaj pevne..

Ideální palác (2018)

Presne takíto ľudia takmer fanaticky idúci za svojim cieľom zanechajú po sebe trvalé stopy. Za akú cenu to je zobrazuje tento film. Interesantné..

Víly z Inisherinu (2022)

Trochu bizarná dráma z írskeho ostrova, kde to frčí o stošesť. Celé to stojí a padá na ústrednej dvojici dvorných hercov McDonagha. Zdatne im sekunduje donkey Jenny.  Vhodné sledovať v usmoklenom počasí, najlepšie sám s ostrým nožom na prsty..

Trojúhelník smutku (2022)

Nastavenie zrkadla buržoáznemu prežieraniu sa dopadlo podľa očakávania. Pokusy typu všetci sa budeme mať rovnako dobre vždy zlyhali. Keby to useknú na lodi tak je to pecka za 5. Ostrov my už prišiel ako zbytočný dezert pre " vyššiu society " tohto veľaváženého portálu..

Bestie (2022)

Dcéry dať zožrať levovi, hlavne tú uškŕňajúcu sa s afrom.najprv. Hneď by to dostalo iné grády. Nakoniec by som mu nechal Idrisa bo je taký chrumkavý, keďže belosi mu nechutia :)

Největší a nejošklivější hmyz (2004) (TV film)

Taký ujo Mikuláš pre dobré deti. Nájde, zoberie do ruky, do úst aby mamičky híkali, povie pár základných informácii a pridá nejakú ľudovú srandičku. Pre neznalých sympatické predstavenie, pre fajnšmekrov nič nového..

Charing Cross Road č. 84 (1987)

Zo začiatku rozvláčny dej vás postupne vcucne až sa stanete priamym účastníkom tohto dojímavého príbehu. K tomu treba EQ, ktoré zrejme chýba tým, čo dali menej ako tri a samozrejme ústrednú dvojicu hercov. Dokonalé reálie povojnového Anglicka a Nového sveta k tomu, urobili túto komornú drámu takmer perfektnou..

Sněžná past (2018)

Až taký prúser to nebol. Klasický súboj rodina proti zlomrchútom. Hádajte, kto vyhrá? ..