Souboj Titánů (2010)

Zase len pekné pozlátko a obsah bez chuti. Jasné, pozerať sa to dá veľmi dobre, no plytkosť postáv nezachráni ani solídne herecké obsadenie z nezameniteľným fejsom Mikkelsena. Škoda, že nemám desať rokov, užil by som si to ďaleko viac..

Zahraj to znovu, Same (1972)

Woody nie je moja šálka kávy aj keď v jeho tvorbe je pár kúskov, ktoré sa mi veľmi páčia. Bohužiaľ tento k nim nepatrí..

Archiv Stanleyho Kubricka (2008) (TV film)

Ako vždy pri životopisných dokumentoch aj tu záleží hodnotenie na vašom vzťahu k umelcovi a jeho dielu. Lebo nezainteresovaný človek z tohto dokumentu nadšený zrejme nebude. Hádajte aký je môj vzťah ku Kubrickovi? :)

Talhotblond: (2009)

Svet je plný divných ľudí. Prirovnal by som to k našej planéte, okolo ktorej poletuje množstvo asteroidov a iných častíc. Je len otázkou času, kedy niektorá narazí a spôsobí veľkú škodu. A vždy, keď sa to stane sme prekvapení.. Škoda prvej polovice, ktorá nudila neustálym zobrazovaním komunikácie akože násťročných.

Cesta ke slávě Tonyho Curtise (2011)

Síce klasický americký sen, no sláva Tonymu charakter neskazila. Milujem pútavé rozprávanie ľudí, čo niečo dosiahli a tento slávny herec rozprávať vie..

Tenkrát v Mexiku (2003)

Príbeh bol tentokrát v úzadí. Prím hrala muzika a charizma Banderasa s Deppom. Iglesias tam bol navyše lebo keď na prilákanie nežnejšej časti publika nestačia tí dvaja, tak už nepomôže ani božský Kája. Nápadmi scenár nehýril a tak sme svedkami trošku obmenenej prvej časti. S takýmto hereckým potenciálom škoda..

Tatínek (2004)

Svěrák je pán umelec a pán človek. Sledovať jeho prácu a úryvky so súkromia je balzam na dušu. Tú človečenskosť mu môžeme len závidieť..

Zombieland (2009)

Dve hviezdy pre Woodyho a nech idú všetci zombie do plynu..

Skandál texaských roztleskávaček (2008) (TV film)

No zbohom! Toto nás za chvíľu čaká. A učiteľ si môže akurát tak fúkať.Zvrátené hodnoty, úpadok ducha aj morálky. Vytrieskať ako žito a je po probléme. Lenže to nemôžete..

Single Man (2009)

Vôbec sa nečudujem že väčšina žien hodnotí vysoko. Však je to určené pre ne. Akurát, že v mužskom 4%-nom podaní. A týmto začínam byť presýtený. Klobúk dolu pred Colinom Firthom..