Tajemství černých děr (2009) (TV film)

Pojem čierna diera je tak ťažko predstaviteľný a popísateľný, že aj keď sa autori snažili čo najviac priblížiť BFU tak to aj napriek úsiliu drvivá väčšina nechápe. Na toto musíte byť fest kockatá hlava..

Kursk (2018)

Na pamiatku tých chudákov námorníkov za 5. Pamätám si to, boli toho plné noviny. Tých generálov, čo odmietli pomoc by som posadil do sudov a nechal zabetónvať na dne mora..

Nezdary predátorů (2014) (seriál)

Stratégie lovu rôznych predátorov sú už dávno známe, rovnako aj ich úspešnosť. Nahrávacia technika však pokročila a tak si rád pozriem zubaté potvory znovu..

Berte to jako varování (2012) (seriál)

Niektoré videá sú celkom dobré, no kto má sledovať neustále opakovania, upútavky a to celé prekladané reklamami??

Balón (2018)

Atmosféru a napätie to malo skutočne hollywoodske. Muzika to skvele dopĺňala a tak som si to užíval až do konca..

Hranice v srdci (2018) (seriál)

Videl som len zopár dielov, ale spracované boli veľmi dobre. Kvalitu snímkov zvyšujú najmä nádherné zábery z dronov. Tie naše kopce fakt majú čosi do seba..

Arctic: Ledové peklo (2018)

Mikkelsen sa snažil, ale čo viac môžete hrať na snehových pláňach. Navyše viete ako sa to skončí. Ani Mads to na viac ako tri nevytiahol..

22. míle (2018)

Správne namiešaná akcia pre tvrdých chlapov s prekvapivou pointou. Iko potvrdil povesť lámača kostí a prevzal žezlo od Jeta Li..

Nikdy neodvracej zrak (2018)

Pridávam sa k väčšine - prvá polovica skvelá, druhá už viac pre umelecky šmrncnutých. Tých 188 minút ma dosť odrádzalo, no nakoniec to ušlo ako voda. Celkovo suverénny nadpriemer s presvedčivými hereckými výkonmi, výpravou, efektmi a najmä muzikou..