Bez jištění na El Capitan (2018)

Štyri za to, čo dokázal. Inak typický asperger, ktorý sa dokáže omnoho lepšie sústrediť na to, čo ho zaujíma. Film samotný nestojí za veľa okrem záverečných pasáží lezenia bez istenia lanom, kde my, čo neznášame pohľady z výšky odvraciame zrak z obrazovky..

Skleněný (2019)

Celý čas som čakal, že to moji favoriti Bruce a Samuel rozbalia no márne. McAvoyove Hulkovadiny to nenahradili. Napriek tomu je to lepší priemer aj keď s príliš dlhou stopážou..

Hledač min (2017)

Klobúk dole! Vedieť, že môžem kedykoľvek zomrieť, takmer zomriem a stále pokračujem. To hraničí s ľudským rozumom. Ale presne takí ľudia robia spoločosť lepšou a posúvajú ju dopredu..

Overlord (2018)

Kto má rád Wolfensteina si príde na svoje. Avšak treba poriadnu zvukovú aparatúru!

Žralok versus predátor (2017) (TV film)

Zaujímavé informácie o morských šelmách. Krokodíl loví žraloka, žralok žraloka a dokonca aj tuleň žraloka. Akurát sa musia jednotlivé informácie a zábery furt opakovať pre menej chápavých amíkov..

Toman (2018)

Toto sa fakt podarilo. Toman ako neznámy vojak, o ktorom doteraz vedel málokto, na pozadí komunistického prevratu 1948. Napodiv mi neprekážal žiadny herec, udalosti vykreslené reálne. Rozhodne sa mi to páčilo viac ako Masaryk..

Aquaman (2018)

Takže si to zhrňme. Momoa, výprava, lokality sú +. Dĺžka, prehnané množstvo digitálnych potvor a morských živočíchov, prílišné nadbiehanie nezletilému divákovi -. Vyjde vám % podľa toho, čo preferujete. Ja som bol z toho dosť unavený..

Na konci světa (2005)

V skutočnosti to musel byť omnoho brutálnejší príbeh. Pravdaže dostať to na plátno nie je tak jednoduché a lepšie vyzerá "všetci ľudia budú bratia". Našťastie to neskĺzlo až do objímajúcich scén a domorodci a ich spôsob vyjadrovania, myslenia a konania je vykreslený reálne. Tvorcovia to mohli oživiť niečím na spôsob Apocalypta..

Africký super had (2017) (TV film)

Prekvapivo výborne spracovaný dokument o krajte písmenkovej.Detailné zábery lovu, požierania koristi, rodenia mláďat a celkového správania tejto milej potvory..