Kobiety mafii (2018)

Poľský Tarantino opäť v akcii. Síce pridlhá no príjemne krvavá prechádzka s veľmi kvalitným hereckým obsadením..

Podivuhodná cesta (2011)

Som netušil, že už pred sto rokmi niekto vymyslel a zrealizoval tak nádhernú animovanú rozprávku. A ani nie trikmi, ale nápadmi. Celý proces reštaurovania celuloidového pásu ocenia hlavne tí, ktorí si niečo podobné skúsili sami urobiť. Klobúk dolu páni bratia..

My (2019)

Vyvážene ľakavo parodická vyvražďovačka. Občas sa nevedelo kudy kam ale celkovo je to ľahký nadpriemer..

Svítání (2009)

Toto je presne na 3,5. Jemne nadpriemerný upírsky film s nadpriemerným obsadením, vizuálom a podpriemerným scenárom..

Mia a bílý lev (2018)

Ako rodinný film je to skvelé. K skutočnosti to má trošku ďaleko, ale načo si kaziť zážitok. Daniah reálne s malým levíčaťom vyrástla a preto ju bral ako člena svorky. Ostatný komparz bezproblémový. tak si vychutnajte cestu za slobodou bieleho leva a vráťte sa aspoň na pár minút do romantickej Afriky z čias minulých..

Červené víno (1972) (TV film)

Tento seriál má všetko to najlepšie čo ponúkala vtedajšia filmová tvorba..

Uri: The Surgical Strike (2019)

Do polovice to bola agitka na spôsob Ramba či sovietskych vojnových filmov, no druhá polovica už priniesla hollywoodsku režbu. Keď si pridám exotickú muziku tak na tých slušných 70% to má..

Tajemství černých děr (2009) (TV film)

Pojem čierna diera je tak ťažko predstaviteľný a popísateľný, že aj keď sa autori snažili čo najviac priblížiť BFU tak to aj napriek úsiliu drvivá väčšina nechápe. Na toto musíte byť fest kockatá hlava..

Kursk (2018)

Na pamiatku tých chudákov námorníkov za 5. Pamätám si to, boli toho plné noviny. Tých generálov, čo odmietli pomoc by som posadil do sudov a nechal zabetónvať na dne mora..