Mlyny na Slovensku (2006) (TV film)

Poctivé remeslo má zlaté dno. V Jelke som to videl naživo..

Kapsy plné dynamitu (1971)

Leone skrátka vie točiť westerny najlepšie. Má to dej, myšlienku, akciu, skvelú kameru a hudbu, vždy výrazných hereckých predstaviteľov. Tu som mal trochu obavy lebo známe mená z jeho predošlých filmov tu absentujú. No Coburn a Steiger nesklamali..

Iluze lásky (2007)

Ako uspávadlo to funguje veľmi dobre. Inak nudné. Guy v roli stratený. Catherine neprekročí svoj tieň. 40%..

Godzilla II Král monster (2019)

Priaznivci monštier si prídu na svoje a nebude im vadiť ani ženská zložka filmu. Nerozumiem niektorým prispievateľom, ktorí považujú 200 miliónový spektákel za béčkový. Však je to určené aj deťom a napriek tomu film neskĺzol do vôd priblblých hlášok a klišoidného močiara. Aj keď trošičku áno, hlavne keď sa rozplývajú nad krásou nočnej mory :)..

Heavy Trip (2018)

Fínska deathmetalová púť ma rozosmiala, na čo som nebol vôbec pripravený. Pripomína mi to kapelu môjho synovca Into The Zoid...

Final Cut - Dámy a pánové (2012)

Neoslovilo ma to tak ako som čakal. Oceňujem mravčiu prácu pri vyberaní a následnom strihu..

Klec (2019) (TV film)

Trošku otrepaný námet no v prevedení dua Hádek - Bohdalová to má takú nezvyčajnú príchuť, že som hviezdičku prihodil..

Báječná sedmička (2005) (TV film)

Skutočný život s takto postihnutými deťmi je trošičku zložitejší. Ale keď sa vyberie to lepšie, dá sa na to pozerať. Hlavne na fešnú mamičku..

Jako bych tam nebyla (2010)

Príliš rozťahaná dráma, z časov vojny v Juhoslávii. Myslím,že skutočnosť bola tak neznesiteľná, beštiálna, že filmové čo len priblíženie sa realite tých dní by sa stalo nepremietateľným..

Pavúk, horolezec storočia (2018)

A to som si myslel, že na poli dokumentaristiky ma už nič neprekvapí. Pre mňa je Pavol Pochylý niečo ako Jára Cimrman, ale skutočný. Skvelé..

Časové pásmo bylo změněno