Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Dokumentární

Oblíbené seriály (10)

Hranice nemožného (2008)

Nejlepší sci-fi, aneb když vás seriál donutí sedět u obrazovky 10 hodin v kuse. Netřeba komentářů...

Wentworth (2013)

Méně známý bratříček Orange is the new Black, což je velká škoda. Už od první série je jasné, že OITNB je proti tomuto výhradně komedie, ikdyž se tomu tak ze začátku nemusí zdát. Postavy se mi vryly pod kůži taky mnohem víc, hlavně Franky, která se každým dílem neskutečně mění a Bea, která se většině fanoušků nezdála, mě naopak přijde jako skvělá volba pro tu novou "queen" věznice. Druhá série začíná nabírat grády a s novou guvernérkou přichází další vlna napětí a očekávání, co hrozného se zase stane, a tady to napětí je naprosto dovršeno třetí sérií, která je doslova masakr. Čtvrtá série se trochu uklidnila, už to nemá takový spád, nicméně nečekejte že to bude v klidu, hlavně finále :)

Pilíře Země (2010)

Skvost mezi historickými seriály. Nenašla bych jedinou věc, která se mi nelíbila nebo by mě nudila, ale jednu chybu to mělo - bylo to moc krátké :) A jelikož jsem vůbec nevěděla do čeho jdu, ani jsem nedýchala, když se mi na obrazovce pomalu objevovalo obsazení, které bylo velkým překvapením - Hayley Atwell, Alison Pill a můj oblíbený záporňák David Oaks.

True Blood: Pravá krev (2008)

Seriál plný krve a sexu :D No dobře, tak trochu podrobněji. Po shlédnutím 1.dílu, jsem si říkala, nač vlastně tvůrci chtějí diváky nalákat, zda na ty velmi "hot" scény, nebo na kvalitně natočené upíří drama. Později se ukázalo, že asi opravdu na ten druhý bod, protože se z True Blood vyklubal velmi dospělácký upíří seriál. Edit: 5. série to nějak zvorala a 6. už se táhne ve stejném duchu..Finální série byla naprosto tragická.

Reklama

Reklama