Kočka a pes (1982)

Dá se to, bohužel je to ale více méně nuda. 4,5/10

Top Gun (1986)

Pro mě nejvýraznější zpracování látky z leteckého prostředí. Řemeslně dobře zmáknuté (kvalitně postaru), soundtrack, obsazení... co víc, při raně základoškolních letech to byl můj nejoblíbenější film. 9/10

Benny a Joon (1993)

Velice, velice sympatický a pohodový filmek pro zvednutí nálady, včetně soundtracku. A myslím, že i moc dobře zahraný! 9/10

Tunelové krysy (2008)

Když jsem v úvodních titulcích spatřil Uwe Bolla, přejel mi mráz po zádech. Nakonec jsem ale velice překvapen, ani se mi to snad nechce věřit! Zatím snad jeho suverénně nejlepší počin. SIce jsem zprvu nadával na poloprofesiálnost chování vojáků, ale s postupem času zjišťuju, že to bylo spolu s jejich panikou a zoufalostí určitě autorem zamýšlené navození situace, kdy nikdo pořádně neví, do čeho se to vlastně řítí. Oceňuju i kvalitně budovanou atmosféru...7,5/10

Stáhni mě do pekla (2009)

Humusáren ani nemuselo být tolik, aby to to mělo grády. Atmosféra hutná. Konec byl alespoň z části předpokládatelný. Každopádně 7/10

ATM (2012)

Film se značným potenciálem. Bohužel zařízlý a) kupou nelogičností, b) tupým jednáním hlavních aktérů c) mizivou atmosférou d) v čem spočívala pointa??? Zklamání, velká škoda. 2/10

Hooligans (2005)

V podstatě je to dobrý film, ale přijde mi, že ve srovnání s jinými stejné tématiky je až moc přesycený klišé (a snad i přílišnou vážností - což je takhle napsanéndost ironie.. téma jako takové vážné je) a nedůvěryhodností. Prostě mi to tak úplně nesedlo. Na hranici dvou a tří .. 4,5/10

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

Rychle, zběsile, krvavě, brutálně krvavě. Je tahle "autobiografie" vůbec možná? Těžko se tomu dá věřit. Nic podobného jsem do této doby neviděl. 9/10

Věc: Počátek (2011)

Nakonec jsem se rozhodl své hodnocení z 7,5/10 po přečtení kupy komentářů snížit na 6/10. Je to sice efektově na výši, ale je nutno uznat, že přítomnost některých logických nedostatků (pitva apod) a nedovysvětlených záležitostí (kostičková? projekce? v mimozemské lodi apod) tomu na kvalitě ubírá.