John Wick 2 (2017)

Škoda, že z toho, co bylo na jedničce tak výborné, nezbylo skoro nic. Je to celé příběhově křečovité, některé scény směšné, slabá hudba, úplně to ztratilo ten skvělý styl. A John Wick už taky není jako býval (a to jsem velká fanynka Keanu Reevese, bohužel asi nebyl ve formě). Zklamání...neměla jsem to raději vidět a nekazit si skutečného Johna.

Stále spolu (2014)

Velice zajímavé a poutavé téma, bohužel však ne moc šťastně zpracované. Chybí jakákoliv konfrontace, vysvětlení, pohled z venčí. Autorka míchá postupy. Vše už zde bylo řečeno v komentářích přede mnou, jen bych dodala, že mě mrazí z toho, jak kromě těch úplně malých dětí, jsem za celou dobu u ostatních nezahlédla ani náznak úsměvu nebo jiné emoce projevující štěstí.

Neviditelní (2014) (seriál)

Nechápu zdejší hodnocení "odpad" (zajímalo by mě, kolik hodnotící ze seriálu viděli). Je to vtipné, neotřelé, se skvělými narážkami na aktuální dění v naší zemi. Výborná Babčáková, Poláková, Hádek, Bartoška, Langmajer a siréna Pazderková.

Křídla Vánoc (2013)

Celkový dojem z filmu je trošku rozpačitý a s hodnocením váhám. Nebýt výborného Davida Novotného v komediálních scénách a přirozeného Richarda Krajča, skvělé hudby a pár krásně natočených scén, tak jdu ještě o jednu hvězdičku dolů. Některá místa jsou neuvěřitelně hluchá a zápletka s anděly není moc funkční. Přestože jsem se během filmu mockrát upřímně zasmála, celkově ve mně film zanechal spíš smutný a bohužel svým způsobem prázdný dojem. Je to takový podivný koktejl, který se mi nepil s úplnou lehkostí.

Lidská manéž (2012)

Velmi surový náhled na danou problematiku, což mi v tomto snímku přišlo ale spíše prvoplánové. Perfektní téma a záměr, ale zpracovat by to šlo o moc lépe. 47. MFFKV

Záruční lhůta (2011)

Skvělí herci a kamera, bohužel ostatní velmi pokulhává. Škoda. 47. MFFKV

Muži v naději (2011)

Ano, je to místy prvpolánové a občas to příliš kličkuje :) Ale bavit se budete určitě dobře, ve své kategorii je to velmi dobrý film, stejně jako Ženy v pokušení. Vejdělek rozhodně neztrácí dech! Tři a půl.

Hanna (2011)

Vizuálně a audiovizuálně krásné, staří dobří Chemici opět jedou. Co je už podstatně horší je příběh. Nic do sebe nezapadá, vše je jakoby vytržené z kontextu a překombinované. Spousta nedotažených postav. Škoda... nebo jsem to možná vzala až příliš vážně :)