Hory zalité krví (2009)

Pár originálních nápadů, ale jinak jen další z řady vyvražďovaček, která pobaví, neutazí, ale za pár dní na ní snadno zapomenete.

Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007)

Nic natahované na 2 hodiny. Kdyby se autoři zaměřili na důkazy a ne trapné natáčení nějakých týpků, kteří chtějí ovládnout svět, tak by to mohlo být zneklidňující poznání. Takhle se ta znepokojivá fakta ztratí mezi tunou ničeho.

Odpor (2008)

Začátek skvělej. Scéna, kdy Craig mstí své rodiče je jedna z nejlepších jaké jsem kdy viděl. Postupně se ale film překlání k nějakému podivnému vyprávění o skoro pionýrském táboře, aby se to nakonec zase vrátilo k bojovým scénám, které jsou ve filmu kvalitní, ale bohužel dost nevyužívané.

Bytost (1982)

Celý 2 hodiny si film udržuje tempo i napětí. Nenechá vás vydechnout. Jeden z nejlepších hororů, jaký jsem viděl.

Zombieland (2009)

Prozatím dvám "jen" 4*, ale až přijde prověření časem, předpokládám, že půjdu na 5*, protože je to opravdu asi ta nejzábavnější zombie komedie všech dob.

Leviathan (1989)

Příjemný mix Aliena a The Thing. 80´s atmosféra mě bavila a celkově lze doporučit.

Na sever Severozápadní linkou (1959)

je to zdlouhavé a podle mě překombinované. Postupně zjišťuji, že Alfred není mojí krevní skupinou... :-(

Solaris (2002)

Nápad je super (to už byl ale v ruském originále), avšak celé je to takové mdlé a zdlouhavé...

G. I. Joe (2009)

Je to jednoduchý, je to samoúčelný, ale já se u toho nadprůměrně bavil, čas mi rychle utíkal, a tak zkrátka dávám 4*.

Wall Street (1987)

Pěkný pohled do světa velkých ryb. Takhle to prostě chodí.