Americká kletba (2005)

Celé to příjemně odsýpá, ale na konci si řeknete, že se z toho dalo rozhodně vytřískat víc...

Spiknutí: Echelon (2009)

Když nic jinýho, tak nám tohle americký béčko ukázalo, že Praha (a dokonce i její metro na trase B :-D ) dokáže být před kamerou COOL.

Doghouse (2009)

Od dob Shaun of the Dead je tohle pro mě nejlepší anglická zombie komedie. Je to vtipný, má to spád a ideální stopáž, takže po čase se možná dostanu i na 5*.

Cesta za vítězstvím (2006)

Je to plný patosu a žánrových klišé, ale k čertu s tím. Jednou za čas člověk prostě potřebuje takhle nekonfliktní a jednoduchej sportovní příběh.

Sex Drive (2008)

U tohohle filmu si tvůrci vzali poučku, že druhou nejlepší scénu dát na začátek a nejlepší na konec k srdci. To co se děje mezitím je ale skoro k nevydržení. Tlouštík, kterýho bych asi přirovnal k Marku Ebenovi z Kamarádů je tu za největšího macho samce a balí jednu kost za druhou. Ale jak říkám; ten konec to zachránil alespoň na 2*.

Pod kontrolou (2008)

Jablko nepadá daleko od stromu. V případě Lynchů pak od douglasovi jedle. A agenti FBI nejsou tím, čím se zdají být. ;-)

16 bloků (2006)

Z průměru nevybočující krimi, které drží nad vodou hlavně Bruce Willis. Je milé vidět, že se tu hodil do role starýho vyčichlýho poldy a předstírá, že časy Johna McClanea jsou ty tam. Jenže o pár let se John vrátil... ;-)

Postel (1998)

Celkem povedené dílko k zamyšlení, ze kterého vystupují dvě extrémně vtipné scénky.

Chceš mě, chci tě (2009)

Hergot já si nemůžu pomoct. Bál jsem se toho, ale nakonec jsem se u toho dobře bavil.

Pochyby (2008)

Ono se tam vlastně nic nestalo a šlo by to zkrátit cca na 20 minut. Takže proč tomu dávat nějaké vysoké hodnocení? Že tam hrajou dva skvělí herci? Podle mě tam nic zvláštního nepředvádí a celé je to nuda k uzoufání. Určitě tomu nepřidal ani dabing, ale WTF efekt při zlomové scéně "Já mám pochyby" byl u mě jeden z největších za poslední roky...