• Krátkometrážní

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

První díl se mi líbil, ale tohle ne!! Vetřelci vypadají nejhůř ze všech dílů, pointa mě nevzala, predátor se choval blbě. Zkrátka skoro všechno špatně. Já namlsán docela povedeným prvním dílem těchto potvůrek, kde sice nešlo a nějaké složitosti, nebo hororovou atmosféru, ale byl tak pěkně stylově natočen, že bavil a akce strídalo další akce a stále tam byly dobré řežby. Zde je nějaká akce, která nudí, pak přijde další, která je ještě méně zábavná a nesnesitelná. Film jsem viděl několikrát, ale jediné co si z něho pamatuji je souboj Predaliena a Predatora, který se mi jako jediný z celého filmu líbil a to si myslím, že je sakra málo.10%

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Tento film se nesmí brát vážně. A ani jsem od toho nějaké složitosti nečekal, jen jsem se dočkal parádní řežby, které nic nechybí. Bohatě stačí vypnout mozek a kochat se akcí. Je to naprosto geniální popcornovka. I když se hodnocením docela dost liším od kritiků zde, mě tomuhle crosscoveru nic nechybělo a jsem s ním maximálně spokojený. 70%

Souboj Titánů (2010)

Očekával jsem, že nový Souboj titánů bude jiný, než ten starý, tak jsem se snažil na tento koukat jako na nový film a nesrovnávat. Díky tomu jsem si mohl dosyta užít akce, řež a parádní digitální efekty. Režisér Kurýra má problém udržet film na uzdě a povyprávět příběh dobrým a ne odfláknutým tempem. Film jsem si docela i užil, ale opravdu jen na jedno skouknutí, jelikož se dostavilo porovnání se starším bratříčkem a film šel totálně do háje. Tupý příběh úplně překopaný, scénář také neskutečně hloupý a při porovnání s ostatními blockbustery, já tenhle bordel nesdílím a nic mi neříká. 40%

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Do spolku beta mě to bralo, spousta srandy a hlášek, kdy se člověk neudržel a musel se smát. Ale tento díl mě nerozesmál ani jednou. Trapná trapárna, na čem není nic vtipného! Pokud chtějí takto pokračovat, tak at' už žádný nový díl netočí. Bohužel nenašel jsem žádný faktor, za který bych mohl dát alespoň 1*.

Riddick: Kronika temna (2004)

Mě se film zamlouvá, i když oproti prvnímu dílu zmizeli hororové prvky. Od začátku si film drží své akční scifi tempo a nepolevuje až do konce. Hodně zábavné a jednoduché. 105 milionů dolarů rozpočet je na akční scifi jednohubku dost, ale rozhodně nevadí, protože na filmu je to vidět. Bohužel co musím vytknout druhému Riddickovi, tak to je moment překvapení, protože tu čas plyne a překvapení tu není žádné, ale jinak spokojenost. 75%

G. I. Joe (2009)

Na tento film jsem se díval s nadhledem, že půjde o akční řežbu, u které se nebudu nudit a to mi bylo do puntíku splněno. Mě se G.I.Joe líbilo. Ztráta času to rozhodně nebyla.

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Atmosféra prvního Vymítače d'ábla je pryč, ale pokud tento snímek beru z jiného hlediska, tak mě určitě nenudil. Zvlášt' konec stojí zato. 50%

Vymítač ďábla 2: Kacíř (1977) odpad!

Všechno špatně! Pokud pokračování na skvělého vymítače d'ábla, tak rozhodně ne takhle. Radno zapomenout, že vůbec něco takového vzniklo. 0%

Vymítač ďábla (1973)

Na prvního vymítače nikdy nezapomenu. Ze začátku takový úvod do děje, stupňující se temná atmosféra a šílená holka posedlá zlým duchem neměla chybu. I dneska má film něco do sebe a vůbec na něm není znát, že vznikl v roce 1973. Vrcholné, životní dílo Williama Friedkina.100%