Pařba ve Vegas (2009)

Na doporučení kamaráda, že se jedná o skvělý film, jsem zkouknul a musím říct, že takové terno to není. Asi jednou nebo dvakrát jsem se pousmál, ale žádné výbuchy se nekonaly. Škoda, mělo to velký potenciál... Takhle jsou to slabé 3 hvězdy

Policajt ze sámošky (2009)

Na první shlédnutí lehké zklamání, ale hned na druhé je to neopakovatelné. Skvělá parodie vlastně tak nějak na všechno.. P.S. Všimli jste si jak málo dialogů má Jayma Mays?

Sherlock Holmes (2009)

Popkorn, který se snaží být něco víc. Na jednu stranu se mu to daří, ale když už chytne nějakou zajímavou myšlenku, tak z ní honem rychle uteče. Spousta záběrů končí dřív než začne a nebýt Downey nevím nevím, jak by tohle dopadlo... Takže film vlastně docela průměrný, hvězdičku navíc za Roberta!

Strážci - Watchmen (2009)

Komiks jsem četl a film se mi líbil. Hodnocení některých uživatelů ale chápu, protože film je místy tak zmatený, že nebýt toho komiksu, hodnotil bych níž i já. Takhle to prostě až na pár výjimek nemá chybu.

Zombieland (2009)

A další spíše zklamaní. Prvních deset minut je asi vrcholem filmu. Potom je to velká nuda až do vraždy Billa Murraye a potom zase nuda. Ale to už je skoro konec... takové tuny potenciálu (zombie zabití týdne, velká závěrečná přestřelka...) a tohle z toho. Ach jo. Ale 3* solidní!

Rallye smrti (2008)

Čekal jsem nějakou blbost s nabušenýma efektama a dostal jsem... blbost s nabušenýma efektama I když to není tak hloupé jak by mohlo a nakonec to vlastně i zabaví!

Wanted (2008)

Fakt slušná jízda!

Yes Man (2008)

Náhodou vůbec ne tak špatné. Pohodovka u které se zasmějete a pobavíte. O nic víc tomu filmu stejně nešlo.To bylo po prvním shlédnutí. Za to druhé musím dát o hvězdičku víc a říct jenom.. KOMEDIE ROKU!

Beowulf (2007)

Technologicky téměř dokonalé. Pár záběrů není úplně na sto procent, ale jinak je to velmi slušné vizuálno... Co se týče příběhu, je pojat taky docela dobře a i přes jakýsi zlom uprostřed se drží nad průměrem. A poslední bitva s drakem je neuvěřitelná! Zemeckis je jedním z největších režisérů této éry!

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Při promítání na dvd jsem zpočátku nevěděl, jak k filmu přistupovat. Ono se tam zpívá, tak to asi bude pohodička ne? A za pár minut si tam řežou hlavya strkají lidi do koláčů. S herci (ani s Deppem) jsem problém neměl. Původně jsem chtěl hodnotit 4*, ale po dvou dnes si pořád zpívám I feel you, Johanna.. I když ta umělá krev zase.., ne, prostě za 5!