Mlčení (2016)

Pro mě to bylo utrpení. Na první pokus jsem film vypnul po 25 minutách, na druhý po necelých 45. Ne, vážně se to nedalo. Úmorná nuda!

Hon na pačlověky (2016)

Místní popisek by mě ke sledování moc nezlákal, ale vskutku nelituji, že jsem si na tento veskrze lidský příběh našel čas. Milé, místy smutné, občas veselé, zkrátka takové, jako život sám. A k tomu nádherná novozélandská příroda.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Uměle protahované, debilní zpomalovačky, patos a kecy o prdu. Prostě museli ty dvě hodiny vyplnit a divák, který měl rád první tři díly, trpí a trpí. Dvě hvězdy za hnusáka Bardema a za možný foršus šestky, která bude ještě blbější a nudnější?

Král Artuš: Legenda o meči (2017) odpad!

Ze všech filmů o Artušovské legendě, které jsem kdy viděl vč. naivního TV filmu Merlin i jeho ještě naivnějšího pokračování bylo tohle suverénně nejslabší. Stupidní příběh a naprosto nesympatické postavy, zkrátka srágora, která mě už po půlhodině donutila dívat se neustále na hodinky, kdy už bude konec. Jít na to do kina za prachy, dám si do držky!

Cellular (2004)

Ve srovnání s mnohými thrillery 2010-2017 brilantní.

Kong: Ostrov lebek (2017) odpad!

Filmový mainstream opět nezklamal. Děje sotva na večerníček a dvě hodiny grafických onanií. Opravdu dost hloupoučké...

Viking (2016) odpad!

Neskutečná nuda. Po hodině jsem to vzdal. Měl jsem zůstat u trajleru...

Most (2011) (seriál)

Kam se na Most hrabou ty krávoviny, co nám naše milé TV pouští každý druhý večer!

Život (2017)

Pro mě hodně dobré, určitě lepší, než letos glorifikované velkorozpočtové bláboly Passengers a Arrival.