Lék na život (2016)

Pro mě zatím nejzajímavější "áčkový" US film letošní sezóny (15.6.). Narozdíl od jiných slátanin, které zde dostaly 80 a více procent, bych tomuto snímku dal klidně i 85%.

Yes: Symphonic Live (2002)

Nádherný koncert rockové legendy se symfonickým orchestrem. Tracklist: Overture, Close To The Edge, Long Distance Runaround, Don't Go, In The Presence Of, Gate Of Delirium, Steve Howe Guitar Solo: Lute Concerto In D Major, 2nd Movement , Mood For A Day, Starship Trooper, Magnification, And You And I, Ritual, I've Seen All Good People, Owner Of A Lonely Heart, Roundabout

John Wick 2 (2017) odpad!

Jedničku jsem ještě vzal na milost, ale naprosto zbytečné pokračování bylo jen dvouhodinové utrpení zhnuseného diváka. Fakt by mě zajímalo, co chtěli tvůrci tohoto "uměleckého díla" svému publiku sdělit...

Logan: Wolverine (2017) odpad!

Po úplně pitomém X-Men apokalypsa jsem se těšil na nějaké důstojné zakončení se starou gardou X-Menů a to zejména s nejlepším z nich, s Loganem. To, co nám ale bylo nabídnuto, byla neskutečná trapárna. Dva plesniví dědci a jeden rozpadající se upír... Co byly platné potoky krve, když tohle drámo nemělo ani hlavu a už vůbec ne patu. Ne, víckrát opravdu ani brko a já osobně s X-Menama končím u Budoucí minulosti. Další díly navždy ignoruju.

Velká čínská zeď (2016)

No, bylo to naivní, místy hloupoučké, zkrátka klasický mainstream s do očí bijící čínskou pompou plnou pestrých barev. Kupodivu mě to ale bavilo mnohem víc než podobný kraviny, který na nás chrlí z Hollywoodu.

Srbský film (2010) odpad!

Idiotská sračka pro idioty a úchyly. Nic víc, nic míň.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016) odpad!

Ještě větší kravina, než jsem doufal. Proč já vůl se na to vůbec díval... A ten konec má znamenat co? Že jako se na tu Jovovičovou budeme dívat dál a dál, jak zabíjí zombíky, dokud udrží bambitku a moč?

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Jako skoro celá sága - nudné, dlouhé, snadno předvídatelné. S přibývajícími lety si myslím, že Lucas nikdy neměl natočit víc, než Epizodu 4-6. Hold, prachy jsou prachy a filmoví fanatici bez kouska sebekritiky se dají podojit vždycky.