Kon-Tiki (2012)

Polynézia je fakt pekné miesto, mať tak peniaze na plavbu tam. Alebo si postavím vor, tak ako vo filme? :)

Ruby Sparks (2012)

Slobodným ľuďom sa to dobre pozerá. Ja som jeden z nich, hoci na svoj vek (22 rokov) ma to veľmi netrápi. Herci boli sympatický, dej príjemný len mi tu chýbala väčšia akčnosť. 75%

Sinister (2012)

Očakával som v kine len hŕstku ľudí, no prišlo ich na môj vkus trocha veľa (až okolo stovky). Dosť ľudí sa tam bavilo a mňa to rušilo. Pri mne 2 dievčatá si stále zakrývali oči a jačali pri zvýšení hlasitosti "vážnejšej hudby" , načo taký chodia do kina. Keby na konci si "nepošepkali" že ostávajú už len 4 minúty do konca filmu, tak by ste ten koniec zobrali menej očakávane :( Ešte nikdy pri pozeraní filmu som sa tak nezlostil, ako teraz pri tomto horore. Celý film sa odohráva prevažne okolo hlavnej postavy Ellison (Ethan Hawke), ktorý mi pripomenul ďalšieho spisovateľa hľadajúceho inšpiráciu v mystických príbehoch, ktoré nekončia veľmi dobre. Kto očakával iný koniec, nech sa prihlási :D (SPOJLER !) očakával som, že to bude skôr ten chlapec.

Expresní zásilka (2012)

Konečne niečo aj pre mňa cyklistu. Aj keď to až také dobre nebolo. Som rád aspoň za niečo :)

Hrdina ulice (2010)

Hodnotenie by bolo vyššie nebyť takého konca a toho, že podobné filmy som už videl.

Král z ostrova Bastøy (2010)

Nepredvídateľný a skvelý dej, s "dobrým" koncom. Nechcem tu nejako obhajovať tých chlapcov, ale tí dozorcovia a riaditeľ boli pekný zmr*i. Viem, je to internátna škola, ale aj tak ma dostali nejaké scénky.

United (2011) (TV film)

Milujem UNITED !

Absurdistán (2008)

2, 3 alebo až 4 hviezdičky? Ťažko rozhodnúť, preto volím zlatú strednú cestu. Tento film je najrozporuplnejší zo všetkých ktoré som videl.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Neviem ako by tento film vyzeral bez Roberta De Nira, ale s ním v hlavnej úlohe (ako inač) to bola bomba hrajúca na city každého človeka. Mnohí sa stotožňujeme s niektorou z postáv, veď akoby aj nie, kedže film je nakrútení realistickejšie z pohľadu normálnych ľudí. Ako napísal LIVINGDEAD, na konci som bol na mäkko, čo sa mi nestáva. Každý má problémy, neoplatí sa ich skrývať najmä nie pred rodinou. Aj keď... :)