Zlo mezi námi (2003)

Skvelá dráma z prostredia internátnej školy, kde hlavný hrdina Erik bojoval nielen za školskou lavicou, ale aj medzi staršími spolužiakmi ktorí mu toho nedarovali veľa. Každodennú zlosť ventiloval na svojej záľube - plávaní, v ktorej bol najlepší. Našiel si tam kamaráta, s ktorým si dobre rozumel. Okrem kamarátstva sa tu zrodila aj láska, ktorú pociťoval ku dievčine z personálu školy. Nakoniec to bola ona, ktorá ho najviac zranila.

Rango (2011)

Zaujímavý animovaný film, ale na môj vkus až príliš dlhý. Skvelý dej, miesto a postavičky + ten suchý humor: „Skúste stráviť tri dni v konskej zdochline a piť vlastný moč... to chlapa zmení.“  :)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tento seriál ma uchvátil hneď po prvej časti, po ktorej som sa stal jeho fanúšikom. Seriál obsadený do stredoveku, v hlavných úlohach známe tváre ako Sean Bean, Mark Addy, Aidan Gillen, Peter Dinklage a ďalší. Dej graduje od začiatku a po prvej sérii má ešte veľa čo ponuknúť.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Po prvej časti: No vôbec ma to nenadchlo narozdiel od väčšiny ľudí tu na fóre. Prvý dojem je taký, že je to dosť trapný sitkom. Hrať šprta, ktorý zdedil rozum od Einsteina :) Koho by to zaujimalo pozerať? Uvidíme na ďalšie časti. Po tretiej časti: Zmenil som názor :D Ta prvá časť má veľmi neohúrila, ale tie ďalšie už dosť. Dávam palec hore

Thor (2011)

Krásna Portman, nezabudnuteľná princezná z Hviezdných vojen a stále šarmantný Anthony Hopkins. Škoda že ma viac toho vo filme nezaujalo. Ale to bude asi tým, že je to fantasy :)

127 hodin (2010)

Tento týpek má podobné hobby ako mám ja. No má aj niečo naviac: neuveriteľné nešťastie :-) Niektoré scény mohli vynechať, ale už mi je to jedno. V HD pozerať niečo takéto. Príjemné prostredie, príjemní ľudia (dievčatá čo spoznal), príjemný koniec

Zrození Planety opic (2011)

Ja milujem všetke diely Planéty opíc. Začiatok všetkého, začiatok Planéty opic, začiatok novej éry, december 2012 :) Eh, bodlo by to aj nášmu svetu. Som namieru spokojný

Lovci duchů (2005) (seriál)

Videl som 2 série a musím skonštatovať, že je to vynikajúci seriál. Zaujímaví herci (dvaja bratia) v hlavnej úlohe brázdia Amerikou a chytajú zlých démonov. No musia sa vysporiadať aj so všednejšími vecami, ako sú dievčatá, peniaze (falšujú kreditné karty), niekedy musia bojovať aj proti kolegom v brandži.