• Fantasy

Intimní tajemství (2007)

Další až moc nízké hodnocení!! I na IMDb to má nyní 58 procent!! Originální kousek, který každý může brát jinak. Někdo jako horor (i když žádný masakr to není), jiný jako komedii-taky kombinaci obojího nebo jen neobyčejný příběh dospívající holčiny ;-) Mě se to teda líbilo!!

Černý blesk (2009)

Něco jako ruský Spiderman, akorát místo kousnutí pavoukem dostane hrdina filmu starou ojetou Volhu a místo používání pavučin s tou Volhou lítá. A překvapivě to za americkýma filmama stejnýho kalibru nezaostává.

Zkurvená noc (2003)

Jak to všechno do sebe tak krásně zapadlo. Opravdu zkurvená noc!!

Kajínek (2010)

Tak s velkým očekáváním jsem se natěšeně vydal na Kajínka do kina a určitě ani trochu nelituju, že jsem si koupil lístek. Konečně u nás něco takovýho vzniklo a já jsem nadmíru spokojený. Všichni herci skvělí, zvlášť Vladimír Dlouhý jako kvalitní záporák, který se jen tak nevidí ani v amerických filmech. Hudba taky vynikající, akční scény povedený a o příběhu ani nemluvim, když je to inspirováno skutečným příběhem Jiřího Kajínka (samozřejmě inspirováno neznamená, že je to do detailu podle pravdy). Petr Jákl snad ukázal cestu ostatním režisérům...

Princezna ze mlejna (1994) (seriál)

Pohádka jo, ale udělat z toho seriál?? To fakt ne!!

Z pekla štěstí (1999) (seriál)

Proč to ještě rozdělovat na víc dílů??

Souboj Titánů (2010)

Tak je to samozřejmě dost ochuzený proti původní verzi, všechno dost zjednodušený, Pegas se nemusí ani zkrotit a ještě k tomu má černou barvu, ale přesto všechno mě to bavilo!! Nejvíc se mi líbila Medůza, ta se povedla...jo a 3D je u filmu naprosto zbytečný!!

Horší než smrt (2010) odpad!

Přesná kopírka!! Ani M. Lawrence, Chris Rock a Danny Glover to nezachrání. A toho trpaslíka taky mohli obsadit jinýho..