• Fantasy

Na hraně zítřka (2014)

Jediná větší slabina filmu je konec. Proč to za každou cenu musí skončit šťastně?? Kvůli debilnímu Happy endu to nedává smysl, přitom stačilo nechat postavy Cruise a Blunt mrtvé. 4-5*.

Liga nepotřebných (2013) (amatérský film)

Jasně je to píčovina, ale píčovina celkem povedená a zábavná :D Na amatérský film velmi dobré.

Krásno (2014)

Český pokus o černou komedii?? Ano, ale jen částečně se to povedlo.

Banshee (2013) (seriál)

Brutální, prohnilé a sexy. V Banshee dělá šerifa zločinec po 15 letech vězení, do toho ukrajinci, indiáni, amišové a skinheadi. Váhám mezi 4 a 5 hvězdičkami, uvidíme co nabídne třetí série.

Upíří deníky (2009) (seriál)

To je tak, když vám v seriálu vadí hlavní postavy. Elena plus Stefan rovná se protivnost, nudnost a nevím co všechno. Damon je sice v pohodě, ale taky to s nim půjde do kopru, ihned co se zaláskuje. Hodnocení po první sérii.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Zpočátku mi přišlo, že má Útěk z vězení pomalé tempo, ale na to jsem si po chvilce zvykl. První tři série byly celkem kvalitní a až na pár detailů vládla spokojenost. Nelíbilo se mi třeba, že všichni uprchlíci ( kromě T-Baga), byli vlastně slušní lidé, kteří se do věznice dostali jen kvůli krádežím a podobným věcem. Tím nemyslím bratry. Nejvíce seriál táhnou Robert Knepper a od druhé série skvělý William Fichtner. Čtvrtá řada už bohužel kvalitu postrádá a měl jsem co dělat, abych jí dokoukal. Opravdu mě nebaví nastavování děje a nesmyslné oživování postav jako je Sára, Scofieldova matka a Kellerman. Slabší 4*.

Nejvyšší nabídka (2013)

Kdyby jsem ten konec nečekal, tak by bylo hodnocení nejspíš vyšší. I přesto velice povedený snímek a záběry z Prahy taky potěšily.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Rozjíždí se to trochu pomaleji, ale určitě mi to sedlo víc než jednička. Tam mě strašně otravoval ten amerikanismus, který je sice i tady, naštěstí ne až v takové míře. A ano, je mi jasné, že jde o film s hlavní postavou jménem Captain AMERICA, ale i tak mi to vadilo. Záporák-nezáporák se mi celkem líbil a Scarlettka je vždy jedině plus.

Pionýři hororu (2013) (seriál)

Odpad! 60%, Třída smrti 80%, Hodinový manžel 80%, Fanda 10%, Odečet vody 80%, Pod drnem se skrývá Zlo 0%, Masožravý obraz 50%, V1: The Hunters of Carnivorous Bitches 30%, Explicitní důkaz 10%, Dům 66b 50% Což celkově dělá 45%.