Po zániku Země (2013)

Co si budeme povídat, jméno Shyamalan už není takovou zárukou kvality, jako bylo před více než 10-ti lety. Tady se pokusil naverbovat superhvězdu Willa Smithe, což by asi i fungovalo, kdyby se Will za každou cenu nesnažil do všech svých filmů natlačit toho svýho spratka, který vůbec neví, co herectví, natož kvalitní herectví je. Pokud to tak bude pokračovat dál, půjde i s jeho karierou pěkně z kopce.. Film samotný není až takový průšvih, ale kam se podělo těch 130 mega v dolarech??

Útok na Bílý dům (2013)

Překvapivě zábavný a ne tak neuvěřitelný film, jako byla verze s Geraldem Butlerem s bandou korejských rákosnáků. Akce slušná. Je vidět, že Emmerich stále ještě umí.

Práskač (2013)

I kdyby to byla sebevětší hovadina, na Rocka se prostě dá koukat pořád. Navíc tady to zrovna úplná hovadina není, je to vcelku realistické a napínavé.

Tísňová linka (2013)

Překvapivě dobrý a zajímavý film, se sice jednoduchou, ale o to víc napínavou zápletkou.

Velká svatba (2013)

Nic světoborného ani převratného, Diane Keaton mi leze na nervy už od Kmotra ( o to je pěkných pár let ), vtipem a originalitou moc nehýří. Tak proč se na to podívat? Občas jsem se od srdce zasmál a De Niro dostával takové bomby naposledy v Zuřícím Býkovi.

Podfukáři (2013)

Začátek byl úžasnej, postupem času byly divákovi servírovány další a další kouzla, až by se v tom jeden mohl ztratit. Finále taky dobré, ale jako pointu bych po skvělém začátku čekal něco víc.. Herci skvělí, obsazení snad ještě dokonalejší. A jestli mi tady někdo řekne, že věděl jak to skončí, tak je lhář.

Světová válka Z (2013)

Je opravdu jen otázkou času, až se tohle vážně stane. Pak už lze jen doufat, že se objeví nějaký ten Brad Pitt, aby nás zachránil.. Asi se z toho dalo vymáčknout maličko víc, nicméně slušná podívaná ve které exceluje jako vždy výborný Brad Pitt.

Morganovi (2009)

Hugh Grantovi tyhle roli sednou, ale Sarah asi nikdy nebude podle mého gusta.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Není třeba moc co dodávat, vše bylo řečeno. STAR WARS si nemohli vybrat lepšího režiséra!!!