Panic je nanic (2006)

Hrůra, nuda, okoukanost ,náměty sebrané zjiných filmů, kvalitativně srovnatelný film s Hostelem (ten měl aspon uroven a svou brakovitostní povahu) , ale tohle to je zpaskaný filmový materiál---doufal sem že to neřeknu , ale musím zlaty snowboardáci.

Mistři hazardu (2005)

Nadupaná kára prohánějící se po amerikcé stářím zaběhlé vesnici ...tak to tu ještě nebylo. každý z vás kdo ńyní čtou tento komentář v nitru duše by si přál v takové nádherné vesničce zestárnout a pozorovat možná své vnuky jak vám rostou před očima--ale to sem se nechal unést---Toto mysteriózní prostředí které bylo doladěno velice pestrými přechody jako zelená louka červený les.... to byl začátek potom se vše premístilo do města a trochu se harmonie pokazila , ale to nevadí..potom jsme se znovu vrátili zpet do vesnice kde byla ta honička a dál....byl zde zatím nejlepší výkon Seann William Scott . krásná Jessica Simpson ani sem nemohl pořádně sedět v křesle a nepříjemný Burt Reynolds---no a to vše zamýchat a je z toho povedené dílko s pravou pálenou americkou wisky mazec.

Bazén (2001)

nekonfliktní nydný a sprachtilý příběh je to jako když řvete do tmy nebo brečíte na poušti . No přirovnal bych to k Hostelu.

Karcoolka (2005)

Zajímavá detektivka x Animace šílena

Mravenčí polepšovna (2006)

Jo nebilo to bůchvíjaké umělecké dílko , ale vyplouvalo a to doslova , z toho příběhu velice silné mravní ponaučení . příběh se mi velice líbil a až bych řekl že je velice inspirován filmem COJE MALÍ TO JE HEZKÝ, ale jinak pěkná podívaná.

Maffiósso (1998)

Hodně dobrý našel sem zde docela dost filmů sice je to na jrdnu stranu hrozná kravina , ale strašně jsem se zasmál.

Gloria (1999)

Nemám co k tomu říct prostě za 3 a velice se mi líbý komentář uživatele : Falcor

Šakal (1997)

Celkem laciný filmový netrhák. Takhle to namě působilo a Richard Gere se sem vůbec nehodí a Willis ten to zase přeháněl s vážností tématu.---špatný pocit z filmu.

Casino (1995)

No když jsem se na tenhle dá se říct kult díval ani jsem neměl páru od koho pochází. U takových filmů si říkáte to může natočit buď obrovský umělec a velikán který rozumí filmovému umu nebo naprostý začátečník který měl štěstí. no poté co jsem Casi zkouknul po těch nekonečně napýnavých 3 hodinách , jsem se kouknul na csfd no a byla to ta první možnost a ještě od Scorseseho no tak to byla bomba . V příběhu duchovní mluva dvou hlavních postav která nách provázela celým filmem byla úžasná. No a s nabývajícími otáčkami nerostla ale gradace bylo to kolísavé vyvažování. No a nejlepší je vždy u mafiánů závěr jejich promyšleného a neočekávaného díla. To se zde povedlo. Vraždy na poušti policajti mafiáni ženský chlast drogy prachy prachy a zase prachy o to de a pro to se žije v CASINU.

Oběti a vrazi (2000)

Nevím ale mě se snímek velice hodně zamlouval Roden jednička a vůbec celkem jsem byla velice spokojen mám takové filmy rád a Chálkovou nemusim , ale co bylo to super.