Za plotem (2006)

Každopádně veliké zklamání. Myslím že co se týče do vtipnosti příběhu, kvalitě zpracování, překaivých momentů tento snímek pokulhává daleko za Madagaskarem. Čekal jsem ohodně víc bylo to velice přímočaré a místy i nudné.

Rebelové (2001)

V této dá se říci "prozaické baladě" si Renč moc své jméno nevylepšil. Na tento film sem se jako kluk velice těšil ale byl jsem nepříjmně zklamán. Renč se velice zaměřil na barevnost a američnost pojetí filmu a to se mi z moc nelíbý jakoby tento aspekt utlačoval hlavní myšlenku neboli děj do postraní--a to je si myslím velice špatné pro film.

Nico - víc než zákon (1988)

Jeden vaných a povedených kousků v hereckém podání našeho velehrdiny Segala. Řekl bych že v této roli v clku exceloval a zaslouží si obdiv neboť tato role mu byla jistě ušita na míru. Přesumuli jsme se z vietnamu do nynějšího mafiánského podsvětí které přinášelo nečekaně zajímavé kontrasty. myslím že si tento povedený kousek zaslouží 4*.

Legenda o Zorrovi (2005)

Jeden z více povedených tváří uznávaného bojovníka za svobodu. Film byl v celku dinamický o mnoho lepčí než Zorro: Tajemná tvář. která byla jen předehrou pro tento koncert. Celkem sem se bavil a i můj mladší bratr takže veliká spokojenost.

Přichází Satan! (1976)

Hodnotim 1/2 filmu jelikož jsem 2/2 zaspal, takže ta první byla velice napínavá hrozně natočená a v celku hodně překvapivá.

Vražedné prázdniny (2003) (TV film)

Velice fádní předem nalajnovaná dějová linie a v celkovém dojmnu velice nemotorné

V tom domě straší! (2006)

Velice povedený hororový námět. V celku mě překvapilo co si režisér dovolil vpustit do tohoto filmu...protože byl určen i dětem , Byly zde sprostá slova a místa kde sem se bál i já. Takže na mě tio zapůsobilo velice příjemně a kvalitativně by to srovnal s Geriho hrou.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Čekal sem dlouho a dočkal sem se viděl sem tento v celku vydařený snímek. Na mě působil příliž tajemně a nekdy zase příliž pestřě. A to bylo velice vyvážené takže mi to vůbec nevadilo. Vadila mi v celku krátkost poněvač sem čekal více, ale s tím se dá smířit. A taky asi Tim nedomyslel moc příběh bylo to na jeho vkus moc jednoduché ..

Americká krása (1999)

Konečně sem se dočkal a shlédnul sem Americkou krásu. Takže celý příběh je stylizován přiliž upjatě a s odezvou pro každého z nás. Byl túchylný námět, ale velice povedený.

Asterix a Vikingové (2006)

Neví ani mě nenapadá proč bych měl tnto film kritizovat . Byl to příběh fakt v pohodě.- bylo sice málo bytaek ale mne tov vůbec nevadí páč se do příběhu prolnula moderní konpozicer hudby.