Stroj času (2002)

Čekal sem v celku uťíplou podívanou s prvky staromodního stylu, ale dostal se mi né příliž podařený opak. Velice slabý scénář proplouval mezi staletími a mezi velice slabými a málo prožitými hereckými výkony. Nejsem z tohoto filmu moc nadšen a myslím že celkové vyznění působý poněkud rozpačitě a směšně.

Brigada - Brigáda (2002) (série)

Zprvu tento snímek působil v celku slušným mafiánským dojmem. Dalo se na to koukat, ale s přibývajícími díli je to horší a horší. Žádný pořádný scénář, špatná reklama.Není divu že nova posunula časové vysílání až na pozdě po 24 hodině nedá se na to koukat, BRIGÁDA dostala nádech italské novely.

Jako jed (1985)

Co udělá s chlapem žena?.!

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Mě to přišlo stejně ubový jako 1. nemám dobu ledovou moc rád. je to takový fádní, utahaný jediný co tam protrhává a povzvedá atmosféru je ta lední veverka co hledá shání své žaludy. Jinak moc sem nečekal a dostal jsem ještě méně. Kam se hrabe na SHREKA.

Training Day (2001)

Hodně dobrý film. Další nahlédnutí do gheta americké praktiki poldů černé pleti. Je to pokaždý stejný běloch se cejtí úplně nesvůj v prostředí lehkovážného myšlení, pokuřování atd.. Ale jak se dívám okolo sebe začína tento způsob života pronikat i k nám. Bojím se trochu toho. Co se týče filmu pokazil mi trochu dojem Danzel poněvač moc přehrával a strašně vážne všechno vysvětloval...to se sem fakt nehodilo.

Mission: Impossible III (2006)

Nejlepší díl zatím ze všech třech. Nadupaný akcí ktrá místy i připomínala realitu, drsné přestřelky, abrovské zvraty v děli, které jsem absolutně nečekal. Vadilo mi že celý film se motal jen okolo akce žádná postelová scéna, a málo prosluněných scenérií. Tyky se mi tochu příčí Tom. Neumí zahrát dojemné chvíle, lae dobře utíká- to se musí nechat.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Strašně slaba rodinná komedie, nemůžeme absolutně srovnávat s komedií S tebou mě baví svět. Stylem natočení se film podobá Leonardo Code. Děti by měli rozesmát, ale já se nudil od začátku až do konce. Jitka Schneiderová absolutně jí role nesedla a zdálo se že svou roly až přehrává.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Už mě ty překladatelé serou. Originální název je Tokyijský Drift sakra a né žádná jízda. Drift-- Jedna z věcí, která mi chyběla ve filmech o závodění. Byl sice více film zaměřen na vztah mezi yakůzou a lidmi, lidmi a cizinci atd.. , ale to mi nevadilo bylo zde i pár pěkných záběrů s auty.

Garfield 2 (2006)

V celku veliká zábava, ale s pozdějším ústupem času se obávám, že v celovém vyznění vyčel film nudně a pímě. Garfiel byl super okolí sboské normální a herci nudní.

Dům naruby (2003)

Hodně velká legrace. ČERNOCH VS. BĚLOCH paráda ---skvělé kontrasty