Zoolander (2001)

Spusta světových osobností, modeling, odkazy naznámé filmy, skvělý umělecký humor Stillera a Wilsona ...No prostě bomba na kterou se stojí za to podívak i vícekrát.

Mladý Frankenstein (1974)

Zajímavé komediální podání Frankensteina . Bavil sem se do poslední chvíle. Horor? ani náhodou nebylo ami jediné místo kde bych se bál. Kameňáky na každém kroku straá paní při vyřknutí jejího jména se spalšili koně-to byla prča. Gene Wilder byl skvělý - mám na tenhle film skvělé vzpomýnky a doufám že ho ještě někdy uvidím.

Živý terč (1993)

Jo honit bezdomovce po hřbytovech a sem tam si na ně vystřelit když je zasáhneš tak si skončil a máš prachy když ne no co se dá dělat máš je stejně...náplň práce dobrá jen se to vymklo z rukou ---pátračka po zabitém otci nějáké ty slzy--TO SOU VŠECHNO SRAČKY KETRÉ MĚ UŠ NUDÍ SE OPAKOVAT. Je to samá nepochopitelná cukrovinka prostě Vandam udělá ze žvejkačky bombu tak to u něj bylo a bude ...

Souboj cti (1996)

tak tady bych bly velice obezřetný když si odmyslím Van Damovy rysy a mymiku a vůbec jeho selého tak mi zbývá velice pěkný film u kterého jsem se i byvil což je malý ale přece zázrak.

Poslání (2001)

Další zatuchlina s Van Dammem

Ukradni, co můžeš! (2001)

Celkem velcie vydařený pohled na zkurvenou nesmyslnou a velce drahou záležitost jako je válka. Sice název není moclákavý ale film je velice zajímavý a taky v něčem podobný s Obchodníkem s deštěm . Phoenix hraje svou namyšlenou postavui když pochvýli fimu s ním soucítíme i jeho sympatie které jsou tak odporné, Paquinová byla prostředníkem mezi jejím otcem a nenáviděný m vojákem --to je tak nějak v každém normálním filmu--a celkem zajímavý a napínavý drama válečkný románek takže spokojenost.

Dr. House (2004) (seriál)

Viděl jsem sice zatím 1 díl , ale ten stál za to doufám že udrží laťku alespoň stejně vysoko i nadále je to velice nadějný situační seriál.

Obchodník se smrtí (2005)

Velice origináln ífilm , ikdyž některými pasážemy připomínající film Casino, byla to jedinečná podívaná s velice konkrétní tématikou s konkretizovanými událostmy moderní doby. bylo zde možná až moc vyjádřeno vnitří duchovno a u nicolase mi to moc nesedlo ale jinak se mi velice herecké výkony zalíbili Jared Leto, pak obvzvlášť Bridget Moynahan ktrá byla úchvatným spojovadlem mezi rodinným životem a životem zbraní, obchody, neřesti a srachu. Celkem se mi zdálo že příběh byl moc upjatý na stejné situace . Čekal sem více odhodlání a více obchodních styků které by filmu jistě dodaly více nejistoty . Velice chválím filozofické rozvyhy scénář zajisté za 1. řežije1 a herecké obsazení 3. celkem veliká spokojenost jen tak dál Andrew Niccol.

Zvoňte dvakrát! (2005) (pořad)

TO TADY JEŠTĚ NYBYLO , TATO SHOW NEMÁ SCÉNÁŘ--- apodobné výroky vypadávali z novy když uváděla tento --toto divadlo do oběhu --no chtěli dokázat něco co tu ještě nebylo a nepovedlo se to diváci nucení se smát scény spíše pro pláč hrozné herecké obsazení ....dávám 2* za odvahu