Stroj času (2002)

Čekal sem v celku uťíplou podívanou s prvky staromodního stylu, ale dostal se mi né příliž podařený opak. Velice slabý scénář proplouval mezi staletími a mezi velice slabými a málo prožitými hereckými výkony. Nejsem z tohoto filmu moc nadšen a myslím že celkové vyznění působý poněkud rozpačitě a směšně.

Střihoruký Edward (1990)

dokonalost, jednoduchost a samozřejm Timův barevný a pestrý design.

Stupeň 6: Dny totální zkázy (2004) (TV film)

Prví půlka připomínala sem tam scény z Twistru a do této hrůzy se prolínaly nudné pasáže, které nestáli ani za zapnutí televize. Druhá půlka dosahuje kvalitou zpracování film Larva, člověka zasáhve el. výboj, zaklepe se a spadne..smál sem se......... A vůbec ve filmu jakoby náhodou zemřou negativní postavy a ty dobré jako zázrakem přežijí. Prostě debilní pohádka.

Sunshine (2007)

Velice originální snímek, tak jednoduchý až se tajil dech. Avšak trochu kopíroval snímek Horizont události, ale jinak velice kvalitní film...

Suvenýry (1989)

Bezkonkurenční jednička .

Svatby podle Mary (2001)

Sladký film, obyčejný ale za to se zajimavým obsazením- líbilo se mi to.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Krucinál na Burtnovi filmy by se měly přidat v hodnocení hvězdičky..Podle tohoto šokujícího snímku ....je jasné že se film posouvá opět o něco dále...emocemi nadupaná podívaná ....sakra prostě chci už další film

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Hodnotím za 3,,,.......No zaměřená problematika na počítačové Hackery, ale to bylo tak všechno né nepatří tento typ filmů k těm mým oblíbeným je to něco jako pár dílčích seriálů z Kobry 11. Ale když vezmeme roli Travolty trak ta byla zahrána přirozrně a čistě tak jak by to mělo u něj vypadat. Hugh ten by se měl držet svého X-mena a VanHelsinga to mu sedělo více.

Šakal (1997)

Celkem laciný filmový netrhák. Takhle to namě působilo a Richard Gere se sem vůbec nehodí a Willis ten to zase přeháněl s vážností tématu.---špatný pocit z filmu.

Šaman (1992)

Nádherný film plný poučení a zelených lístků.