Šest dní, sedm nocí (1998)

DOBRÝ PŘÍBĚH A DOCELA I DOBŘE SPRACOVANÝ . MĚ SE LÍBIL I HLAVNĚ SCÉNÁŘ FILMU A I DOBRÝ VÍBĚR HERECKÝ.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Na tento snímek jsem se velice těšil a mám na něj docela rozpoluplné vzpomíky . Z pohledu toho že bych toento snimek bral jako film tak mu dam 3 hvězdičky ale když to porovnam s realitou zivota (což je u tohoto filmu docela na místě) dal bych mu 1hvězdičku takže výsledná 2 hvězdičky. Bylo zde moc náhod které šli moc do noty průběhu filmu a to není dobré...celkem dojem dobrý, Tom je skvělý herec. Nejak se mi to zdálo nevinalézavé a začátečnické.

Šíleně smutná princezna (1968)

hudba dobrá a na tu dobu to musela být bomba myslim ten film.Děj docela šel jako malej sem moc u televize na černoblejch filmech nevydržel ale ted bych je nejradši videl vsechny.(i když tohle černobílé nebylo)

Šílený Max (1979)

To KevSpa: Poněvač jsou šílení...

Šílený rande (2003)

Tak nevím jak se rozhodnout dát 2 nebo 3 hvězdičky, ale v každém případě jsme se skvěle bavil až na ten dabing. Viděl jsem Podruhé taru Reidovou a zase sem nedýchal až na druhém místě byla Carmen. Zjímavý Michael Madsen, ketrý počůral celej dům...No prostě to byla paráda v jednom domě.

Škola rocku (2003)

Skvělý Jack Black skvělá hudba a její vytváření, donutilo mě to znovu si poslechnout Zepeliny, ale nic víc.

Šťastní sebevrazi (2006) (TV film)

Jednoznačně zajímavý set. Žádné zbytečné filozofické otázky, velice upřímný scénář, průměrné herecké výkony a pěkná Veronika Freimanová. Příznivý byl i záhadný muž Michal Pavlata. Bavil sem se i když děj byl slabý. 4* jsou za nápad a scénář.

Štěstí (2005)

Nečekané na český film Liška nezklamal.

Tajemná řeka (2003)

Klasika od Eastwooda jeho filmy sou zajímavé ,scénář je překvapující v tomto filmu (kdo ho videl) jak chce zabít typek svýho kamose a ríká mu aby se priznal k tomu co neudelal tak on se prizná v normolních filmech byse tohle nestalo.Je to to samy jako Miilion Dolar Baby tam taky nasadil necekane otacky viz Million Dolar Baby.

Tajemný let (2005)

JO DOCELA POVEDENÝ FILM NAPĚTÍ SLUŠNÉ TAKOVÁ NORMÁLKA.