Chalupáři (1975) (seriál)

I moji vrstevníci pokládají tenhle seriál za kult, ale mě to zase nepřišlo nic extra. Herecké legendy samozřejmě hrajou co můžou, ale ono není moc co...no prostě je to taková česká pohodička, ale nazpaměť jako muj kamarád to asi nikdy znát nebudu...

Báječná léta (1988) (seriál)

Dneska si už přeně pamatuju jen úvodní píseň, ale zamlada jsem to děsně žral. Dospívání mladýho amíka z předměstí se zase tak moc nelišilo od toho našeho - první lásky, průšvihy, kamarádi. Vždycky jsme se sešli celá rodinka a čučeli na to-takže to byl asi výbornej rodinnej seriál.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Pro mě druhý nejoblíbenější animák v neděli ráno na Nově (nebo v sobotu už nevim) za Kačery a před Gumídky! Takže z nostalgie **** :-) Zip a Monty byli nejlepší!

Hale and Pace (1988) (seriál)

Některé scénky dokonalé, jiné zase hloupě trapné. Takže nemůžu hodnotit výš bohužel...Ale určitě stojí za to vidět-třeba vám ten humor sedne lépe než mě.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Velmi povedené převedení Poláčkovy klasiky na TV obrazovky. Jeden z nejlepších českým seriálů!

M*A*S*H (1972) (seriál)

Klasika na našich komerčních TV na kterou se ale vždycky rád podívám. Zajímavé prostředí války v Koreji, ale hlavně skvělé herecké obsazení a scénář dělají z tohoto seriálu legendu. P.S. Když jsem kdysi poprvé viděl poslední díl ukápla mi slza :-)

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Pro dinosaury mám od dětství slabost takže tohle jsem hltal plnými doušky!

Top Gear (1978) (pořad)

Njelepší show o autech pod sluncem. Skvělí moderátoři v čele s Jeremym, skvělé nápady, suchý anglický humor. K tomu Stig, celebrity na okruhu co dodat - pro fanoušky aut kult!

Dr. House (2004) (seriál)

Hugh Laurie ve své životní roli a i ostatní hrajou co můžou. První řady jsem pravidelně sledoval. Pak to ale začalo sjíždět ke stereotypu a dneska když na to náhodou narazim v TV tak většinou nevydžim do konce...Podle mě zbytečně natahovaná série, která přitom zezačátku byla fakt super a svým způsobem originální.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Nejlepší večerníček bez debat! Jen když jsem vždycky slyšel úvodní znělku už jsem byl přikovanej u telky. Z minima zde bylo vytěženo maximum..