Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První série supr, druhá se trošku zhoršila, ale od třetí série to je opět supr a boží. Barney je boží :-)

Hačikó - příběh psa (2009)

Pro milovníky psů to bude jasných 5*. Já mám psy taky rád, ale děj mi připadl hodně příkočarý a jednoduchý. Možná to bylo tím, že je to natočené podle skutečné události. Každopádně pro všechny co si chtějí propláchnout slzné kanálky to je ideální film. Kapesník nutnost.

Max Payne (2008)

Nuda a zase nuda s trochou nezajímavého střílení.

Počátek (2010)

Po dlouhé době jsem po skončení filmu zůstal jako přikovaný s čelistí někde u kolen. Naprostá bomba která mě dostala. Nolan má vše precizně promyšlené a vše do sebe perfektně zapadá. Pro někoho komu se občas zdá sen ve snu je to lahůdka. Hudba hraje velmi důležitou roli a Hans Zimmer složil opět výbornou hudbu která se dá poslouchat i samostatně. Musím bez mučení přiznat, že se mi to o chlup líbilo víc než TDK a to jsem velký fanda Batman postavy. Už se těším jak se na to podívám znovu. Vřele všem doporučuji. PS. proboha kdo vymyslel tak nesmyslný překlad názvu filmu ?

Americké graffiti (1973)

Jedním slovem nuda. Není to film mého gusta. Řekl bych, že je to film jen a pouze pro američany, protože my v čechách jsme rozhodně nikdy nestrávili celou noc tím, že jsme jezdili autem po městě a tak si vytvářeli zábavu (pokud někdo ano, tak ať si přidá 1 *). Písničky mě spíše rušily než by pomáhaly ději. 2** jen za to, že jsem u toho neusnul a za ty káry.

Časové pásmo bylo změněno