• Pohádka

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Skvělé , brilantní. Tak neamerický americký film jsem ještě neviděl. Tohle nemůže v americe žádné prachy vydělat. Tohle totiž průměrný americký divák nejenže nepochopí, ale i kdyby pochopil nepřekousne to.

Láska rohatá (2009) (TV film) odpad!

Filmařská bída a herecká šmíra. Nic víc tam není.

Slovo dělá ženu (1952)

Kupodivu "málo budovatelský" film, než-li by se na rok 1952 očekávalo. Je vidět, že pokud se najdou filmy z této éry s minimem socialistického patosu, jsou příjemně dívatelné.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Zatímco předchozí epizody popisovaly epický příběh, zrody charaktery a přerody postav, komplikované děje a jejich zvraty, u tohoto dílu nic z toho nečekejte. Jedná se o akčně – dobrodružný rodinný film jehož jediná souvislost se Star Wars je v přítomnosti několika postav z předchozích epizod. V podstatě je to takový málo vtipný Indiana Jones v jiném prostředí.

Odečet vody (2013) (amatérský film) odpad!

Nepovedené ? Ne, trapné. To je tak, když režisér sám sebe obsadí do role.

Sedmero krkavců (2015)

Největší problém této pohádky je katastofický výkon Zuzany Bydžovské, která hraje jako by ji to nebavilo, popř. jako by právě vyšla z hospody. Pokud by byla role obsazena někým věrohodnějším, výsledek bude lepší. Sabina Remundová opět exceluje a dokazuje jakou nedoceněnou hereckou personou je.

Outpost: Rise of the Spetsnaz (2013)

Jednička byla slušná, dvojka nic moc a tahle trojka možná o chloupek lepší než jednička. Možná to chtělo nějaký stupňující se vyvrcholení s bombastickým závěrem, ale je to anglický film, žádná posraná americká sračka s tleskáním na závěr a slzama v očích. U mě dobrý !

Odborný dohled nad východem Slunce (2014)

Zařazení tohoto nízkorozpočtového snímku do hodnocení ČSFD, je vůči tvůrcům a filmu samotnému nekorektní. Vzhledem k životnímu rozhledu některých zde hodnotících, je to házení perel sviním. Bohužel.

Voda čerstvosti (1966)

Scénář a projev Neumanna jsou k nakousnutí, bohužel děj a režie je slabší.

Poltergeist (2015)

Film má 92 minut. Prvních 35 minut se nestane vůbec NIC. Prostě si lidé povídají občas jedou autem. Poté následuje bezelstná vykrádačka předlohy. Horor ? Ve filmu nic strašidelného nenajdete. A když tam nic hororového není, tak to zachraňují ztišením všech ruchů a pak skokové zesílení zvuku o 400%. Uááá. To je paráda !