Šéfové na zabití 2 (2014)

Tady chtěl někdo ze sračky uvařit výtečnou marmeládu, ale vůbec se mu to nepovedlo.

Čarovné dědictví (1985)

Pohádka, ve které se hodně kouzlí, ona sama však moc kouzelná není. Ani kvalitní herci jako Kodet, Kopecký a Skořepová ji nedokázali zachránit.

Šmoulové: Strašidelný speciál (2013) (TV film)

Bylo to příjemný připomenout si dětství - hlavně kvůli stopáži. A ačkoliv animáky miluju, těchto 22 minut bych přecijen raději přenechal těm nejmladším.

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Film působí poměrně hodně chaoticky, chtělo by to trošku systému. Přesto je to film, který jsem viděl před třemi týdny a pořád si naprosto přesně vzpomínám, o čem film byl, a to znamená jen jedno - zaujal. Navíc ten závěr...

Auta (2006)

Je rok 2013 a já poprvé viděl AUTA. Celou dobu jsem se tomuhle filmu vyhýbal, protože všeobecně nemusím filmy, které se týkají aut, ačkoliv se v tomto případě jednalo o animák. Tomuhle jsem křivdil.

U Konce světa (2013)

Vzhledem k tomu, že miluju Doctor Who, čekal sem, že tohle bude něco podobnýho podle toho, co jsem si o filmu přečetl. DW je skvěle propracovanej svým příběhem, což se o tomhle říct určitě nedá. Když jsme v půlce filmu, tak si rejža řekne, jak by to asi mohlo pokračovat? No asi takhle... tak točíme dál. Je to blbost.

Mac a já (1988)

Ano, jsem jedním z těch (pravděpodobně asi jediným), komu se v dětství E.T. mimozemšťan vyhýbal, což ale nebylo tím, že bych ho neviděl, ale tím, že mě prostě jako kluka téměř vůbec nedostal. Kdežto tohle je moje dětství.

Poslední dům nalevo (2009)

Absolutně nechápu, proč v oficiálním textu distributora se dozvíte v podstatě o celém průběhu filmu a už se na něj vlastně ani dívat nemusíte.

Milosrdné lži (2010)

Distributor se snažil film zabít už od začátku vzhledem ke spoileru, který se nachází hned v první větě oficiálního textu od distributora, což rozhodně nechápu! Přesto, příjemné prostředí (kdo by nechtěl bejt na jihu Francie na dovolený), ale je to nudný, utahaný, semtam to rozesměje, sem tam to hraje na city, ale s tou svojí délkou je to otrava.

Na shledanou v září (2010)

A může to bejt rádo, že to nedostalo odpad! Whoopi by na plakátu rozhodně být neměla, protože z celý délky 85 minut filmu se tam objevila asi na minutu - tím její výstup skončil - její jméno by ve výčtu herců mělo být rozhodně až na posledním místě! A film jako takovej? Komedie, ani náhodou... na komedii si to jenom hraje.