Dáma v dodávce (2015)

Představa, že se mi před barákem usídlí někdo v dodávce a bude kadit do igelitky z albertu není moc in. Ve filmu se nedějí velké zvraty. V první půlce filmu se seznamujeme s postavou ze současnosti, ve zbylé půlce se dozvídáme něco z její minulosti. Mezitím toto zapisuje Alan, který si nedokáže kvůli svému osobnímu životu najít partnera do svého života a tak se v jeho bytě mihne pokaždé jiný chlap. Je to příjemný průměr.

Babi (2015)

Babičku, která nedávno přišla o svou partnerku předpadne těhotná vnučka, která potřebuje peníze na potrat. V tomhle filmu jsou všichni naprosto nezodpovědný. Vnučka si udělá dítě s týpkem, kterej pravděpodobně neumí napsat vlastní jméno (vrána k vráně sedá), matka se chová jako vyšinutá kráva, která by si za svoje "rodičovství" zasloužila tečku mezi oči a babička celý film jen někoho zesměšňuje. Proč jsem tomu dal tři hvězdy?

Tajemství jejich očí (2015)

Tady byl úžasný potenciál, který byl úžasně nevyužitý. Ten film je na svou stopáž někdy opravdu nuda....

Talíře nad Velkým Malíkovem (1977)

Tak tohle jsem nečekal. Pár neurolů zapitých sklepmistrem a začalo se natáčet. Nechci se dotknout milovníků sklepmistra, ale tenhle film je natolik kvalitní asi jako tohle "víno". Obsazení je bezkonkurenční a tak si člověk řekne, že to přece nemůže bejt tak strašný. JE! Přesvědčte se sami, stačí na to prvních pár minut. V talíři se zapne dobrá nálada a všichni začnou bez starostí a bez špetky logiky skákat po poli. Ani Matuška to nezachránil. Tohle je fakt propadák. Ta jedna hvězdička je za neuvěřitelný béčko.

Tarzan (1984)

Vzhledem ke staršímu ročínku je vidět mininum triků a tudíž krásné prostředí, ve kterém se film natáčel. Děj se však chvílemi trošku vleče, ačkoliv to k tak výpravnému filmu asi patří.

Korunní princ (2015) (TV film)

Pokud chcete vidět pohádku o počínající senilitě, proč ne.

Amnesiac (2015)

Ve srovnáním s Misery je tohle odpad. Jednu hvězdičku dávám za pointu, ostatní nestojí vůbec za řeč.

Little Boy (2015)

Tomu prckovi jsem věřil absolutně všechno. Kdy se na něj podívat? Když budete potřebovat zlepšit náladu! Je to jeden z těch příjemných...

P.K. (2014)

Asi mi přeskočilo, že dávám tak vysoký hodnocení. Po první půlhodině jsem si myslel, že to nedokoukám. Klasický indický (pro mě trošku kýčovitý) písničky zakomponovaný do příběhu (v jedné hodině jsou přibližně tři pětiminutovky) a navíc pojem natočení ... ehm .... dnešní náctiletí by použili slovo "crazy", na mě až moc. Kupodivu, kvůli mimozemšťanovi, který přistane na naši planetu a nezná místní zvyky a v podstatě se učí naši mentalitu (tedy tu indickou), často se díky tomu ve filmu objeví poměrně zásadní otázky způsobu života, nad kterými se skutečně musíme zamyslet, protože jsou k zamyšlení jsou. Někteří by mohli říct, že film je bojem proti Bohu, já si myslím, že film je převážně o lidech a o respektu. Ano, film je naivní, hodně naivní, ale ... jak říkám, nečekal bych, že tomu tak vysoké hodnocení dám.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Představte si, že dostanete průjem, kterej nejde zastavit. Zpočátku si myslíte, že se to jen přežene (to je prvních pár dílů seriálu) a ještě si myslíte, že to "ustojíte", neztratíte moc tekutin, za chvíli se z mísy zvednete a půjdete v klidu do práce. ALE, v břiše najednou zaškrundá, ozvou se podivný zvuky včetně zvláštních pocitů, kdy si myslíte, že to zvládnete, ale opak je pravdou (to končí první sezóna). Nic nepomáhá, nemůžete se zvednout, v křečích sedíte, aroma ti šeptá chcípni a pod váma se ozývá zvuk napumované vapky, ale to pořád ještě není všechno (to skončila druhá sezóna)... dál nemůžu pokračovat, protože třetí jsem zatím neviděl a ani nevím, jestli ještě bude, protože posledních pár minut posledního dílu z druhé sezóny bylo béčkový, ne, minimálně géčkový kvality. Téměř všichni herci hrajou ... vlastně nehrajou.... Ta jedna hvězda je za snahu.