Banda (2019) (seriál)

Deep, eat this fkin octopus!

Ad Astra (2019)

Mě to nudilo xmrti.

Zimní král (2023) (seriál)

Takhle… Být to jen fantasy beze stopy Artušovské legendy, a ten hlavní týpek se jmenoval třeba Tyknecht Prachybudou, kouzelník třeba Těnažáb U’Proměním, tak by to bylo docela v pohodě, ten příběh zase není tak špatnej. Ale když to má být pátý století v Británii, kurnik, kde se tam berou Indové, Pákistánci a černoši? Hele, mě je barva kůže u prdele, ale jako historik vím, že tohle nebylo možný ani teoreticky, jak nám podsouvají nedostudovaní BLM z předražených emerických univerzit. Ani teoreticky! Hvězda dolu.

Dva machři mezi nebem a peklem (1972)

Kdysi jsem viděl dvě rozdílné verze, pro evropský a americký trh. Pozná se to hned na začátku podle titulků, kde jsou připsané u herců takové jakože legrácky v angličtině (He is Plato a podobně). Já tenhle fim mám asi od těch dvou frajerů nejradši.

Bohové Egypta (2016)

Není to mytologie řecká, ale egyptská. Ono se to tak vlastně i jmenuje, Bohové Egypta. To pro ty méně vzdělané. Jinak je to proste typizovaný americký průměr.

Enola Holmesová 2 (2022)

Černoši a černošky v postavení smetánky viktoriánské Anglie??? To už si ze mne někdo dělá fakt prdel. Historii falšovali komouši a fašouni. Proč to dělá demokratická kinematografie? A Dr. Moriarty je černoška? A ještě k tomu asistentka ministra? To si někdo vytřel prdel i s námětem. Úctu k originálu, prosím! Škoda. Jinak bych dal * víc. Dvě jen za Henriho.

Všechno, všude, najednou (2022)

Super, rozhodně jedna z nadprůměrných věcí s netradičním námětem. Naproti tomu by mne zajímalo, co člověka motivuje k psaní naprostých blábolů místo kloudné recenze... Někteří pseudointelektuálové by tu mohli přestat zvracet hlouposti a jít ukájet své exhibicionistické ego někam jinam. To ty komenty nikdo nekontroluje, nebo co?

Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)

Skutečný historický Jarl Haakon byl ve skutečnosti běloch a v seriálu ho hraje černoška... Nemluvě o dalších nesmyslech. Někdy mám pocit, že si ze mne dělají už prdel s tou mizernou "blacklivesmatter" propagandou. Tohle je příliš.