Cesta do zatracení (2002)

Zezačátku to vypadá slibně.Máte respekt a postavení ve společnosti, máte prachy, máte "rodinu", která se o vás dokáže postarat.Jenže co když se něco stane a vy se stanete pro "rodinu" nepohodlným?Tohle je opravdu vydařená gangsterka, bez zbytečných akčních scén, které by tu byly stejne na nic.Je to dojemné, silné a pěkně udělané.Navíc obsazení Hankse bylo ceklem dobrou volbou.

Hrdost a sláva (2008)

Hodně drsný film!Neni nic horšího, než zkorumpovanej fízl, kterej zneužívá svojí pravomoci.Sám jsem měl tu "čest" dva takové potkat.Norton s Farrellem se skvěle doplňovali a role jsem jim uvěřil.Co mě ale totálně dostalo byla skvělá a celkem originální kamera a fantastické zvukové efekty, kterých sice bylo celkem málo, ale zato jsem si je užil(sousedi doufám taky:)).Doporučuju všem!

Zákon ulice (2007)

Film jsem viděl náhodou v autobuse cestou z Brna do Prahy.Nemám moc v oblibě Seagala, ani tenhle filmový žánr, takže jsem ani nic jinýho nečekal.Za zmínku stojí snad jen krásny Chrysler, ve kterym se Seagal proháněl a jeho celkem pěkný hnědý, kožený sako.

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Tenhle film bych nebral nějak extra vážně a asi si ho nemá cenu pouštět jindy než na vánoce.Já ho ale o vánocích viděl a celkem mě pobavil.

Transsibiřský expres (2008)

Ze začátku nudná cesta manželského páru, procházejícího si krizí, která se postupně změní v pěkně mrazivé drama o přežití.Bezmoc hlavní "hrdinky" v kontrastu s prvotní, naivní zaslepeností manžela mě dostávala do kolen.Místama film ztrácel tempo a o pár minut kratší stopáž by neškodila, ale i tak to byla super podívaná.V jednom mě ale film stoprocentně přesvědčil.Do Ruska mě nikdo, nidky nedostane:)

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Tenhle film jsem měl doma skoro 7 let, než jsem se k němu dostal.Pekelná chyba to byla:)Tohle je vážně totální oddychovka, která i přes svou délku nenudí ani chvilku. DiCaprio mě opět přesvědčil, že opravdu umí.Určitě se k tomuhle filmu vrátím.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Celkem příjemný film na sobotní relax.Bohužel už se to třošku přejídá.

Město Ember (2008)

Ano,místama to působilo trošku lacině a kýčovitě.Příběh byl trošku klišé a scénář místy dost kostrbatý.Jenže atmosféra ruku v ruce s tempem filmu nedopustí, aby se člověk chvilku nudil.Musím přiznat, že podobné příběhy mě vždycky dostanou.Tajemství, záhady, podivná minulost a znovuobjevování zapomenutého.Tenhle film se mi líbíl a všem, kterým se líbili lovci pokladů, se bude líbit taky.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Jeden z nejlepších animáků co jsem viděl.Naprosto úžašné grafické zpracování, skvělý dabing J. Travolty a a M.Cyrus(kteří si spolu, tuším, zazpívali i závěrečný song)a opravdu našláplý děj, který postrádá jakoukoliv vatu, takže se ani chvilku nenudíte.Role roztomilého blbečka se tentokrát zhostilo morče Rhino a musím říct, že mě fakt pobavilo.Takže za mě, spolu s Wall-e je tohle animák roku(a myslím že má před Wall-e i trochu navrch).

Do naha! (1997)

Skvělá anglická komedie, která zvlášť v dnešní době "krize" a nezaměstnanosti na člověka zapůsobí.Všichni anti-hrdinové maj něco do sebe a člověk jim prostě musí fandit:)