Vyproštění (2020)

Hezky. Poctivá a nekompromisní vyvražďovačka ve stylu Johna Wicka. Pěkná akce a že jí je tam požehnaně... 75%

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (2016)

Veselý animák o partěk zvířátek, a taky jednom trosečníkovi. Pěkná animace, nenáročná podívaná, ale taky děj celkem o ničem. To nejdůležitěší ale je, že děti to bavilo. 70%

Princ Krasoň (2018)

Zajímavě propojené odkazy na známé pohádky s odlišným pohledem na věc. Průměrný příběh bohužel a bohužel celkem nezajímavé provedení. Koukat se na to ale dá. 55%

7 trpaslíků (2014)

Slaboučké. Ale nelze na to koukat jen optikou dospělého, malé se to celkem líbilo. 40%

Cobra Kai (2018) (seriál)

Ano, je to velká nostalgie! Ale taky se to pohybuje na hranici béčka, a to zrychlené kopírování tréningů z původního filmu mě teda iritovalo. Daniel je zde takovej dobrák, že je až slizkej. Naštěstí to zcela zachraňuje Johnny se svými démony a neortodoxními metodami. Navíc to má slušné tempo. První řada 80%. Další řady pro mě byly příjemným překvapením. Nevěřil bych, že tahle dětská tématika dokáže vygenerovat i zajímavé příběhy natož i pár překvapení. Necelých 90%

Winx Saga: Osud (2021) (seriál)

Love fantasy pro puberťáky s překvapivě zajímavým světem. Je tam několik koukatelných odhalení, ale jinak vše naivně a tak nějak narychlo zpracované. Jinými slovy, spousta kýče, ale díky tomu světu se na to přesto dá dívat. 60%

Tenet (2020)

Brutálně složitá akční podívaná a se sklopenýma očima přiznávám, že jsem to vůbec nedal. Věřím, že další shlédnutí výrazně pomůže, ale zatím mě to spíš ubíjelo. Jsem milovník tvorby Christophera Nolana, ale tady už překročil hranici toho, co prostí smrtelníci zvládnou i s velkou snahou pochopit. V ostatních ohledech precizní poctivé řemeslo, podle něhož by se mohlo vyučovat. 70%

Spirit volnost nadevše (2017) (seriál)

Naše pětiletá malá to hltala, a o to koneckonců jde. Já raději seděl tiše v povzdálí. ;) 50%

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Komu se líbila jednička, ten bude spokojený i zde. A naopak. 70%