Oko za oko (1996)

Priemerný krimi thriller, ktorý však neurazí. Naozaj kvalitné herecké výkony, akurát že tomu možno bolo treba troška viac pritlačiť na pílu a bolo by to za 4 hviezdičky. Môj obľúbený Kiefer Sutherland sa svojej úlohy zhostil presvedčivo, rovnako ako Ed Harris a Sally Field.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Toto snáď ani nie je potrebné komentovať....

Abe a Bruno (2006) (TV film) odpad!

Ešte že som pri tom na 80% driemal. Amatérske prevedenie, amatérski "herci"-neherci, scenár a nelogické situácie v každej sekunde....ja vlastne ani neviem, prečo to komentujem. Celý film som sa len rozčuľoval nad jeho primitivitou. To snáď ani nemohlo nikoho baviť. To som radšej tú hodinu a pol mohol stráviť pozeraním sa von oknom.

Upírův pomocník (2009)

Mám rád filmy na upírsku tématiku (až na niektoré filmy), herci boli sympatickí, dej tak akurát, a nenudil som sa. Príjemná fantasy oddychovka s nádychom detského filmu, ale aj hororu.

Past (2010)

Totálne vedľa. Bolo to dokopy o ničom a len sa to pokúšalo o nejaké posolstvo. Dej som v tom nenašiel, len rozstrihané pasáže s "akože" psychologickým podtextom.

Zelený sršeň (2011) odpad!

Nesympatické a otravné herecké obsadenie, ktoré ma viac rozčuľovalo, ako presviedčalo o hodnovernosti. Úlohu Cameron Diaz v tomto filme som nepochopil a asi ani nepochopím. Načo tam vlastne bola? A ten scenár a príbeh, tvorcovia boli asi na práškoch. Komixy prevedené do filmov mám celkom rád (poväčšine) ale toto sa nepodarilo vôbec. Celé to vyznieva trápne a prázdno. Nechápem to vysoké hodnotenie.

Tři dny ke svobodě (2010)

Úchvatné spracovanie pôvodného francúzskeho filmu, ktorý som mimochodom nevidel, ale americké spracovanie stálo za to. Nezabudnuteľný Russell Crowe a k tomu sekundujúca Elizabeth Banks. Prvá polovica filmu sa v podstate len rozbieha a pripravuje nás na to, čo príde v druhej polovici, ktorá chytila na moje prekvapenie neskutočné tempo. Kriminálny thriller ako sa patrí. 80%

Serenity (2005)

Seriál som nevidel, a možno aj preto ma film nijako zvlášť nezaujal. No celý čas som zo seba nemohol dostať pocit, že sa pozerám na TV film. Možno nie som objektívny, ale jednoducho do tohto nie som zasvätený.// Film som znova videl po dopozeraní seriálu, a hanbím sa za svoje hodnotenie :P musím zvýšiť na 5. Keďže seriál bol super, a film pokladám za jeho dôstojné ukončenie.

Prezidentův muž 2: Ground Zero (2002) (TV film) odpad!

Myslím, že komentár nie je potrebný. Nezničiteľný Chuck Norris, scenár tu nemá zmysel ani rozoberať, a celkový význam tohto filmu.....nulový.

Mechanik zabiják (2011)

Akčná jazda od začiatku do konca. Jason Statham v skvelej forme, a v pre neho ako uliatej úlohe nájomného vraha. Posledná tretina filmu bola jednoducho pastva pre oči. Dostal som, čo som čakal. 90% :::edit::: po druhom pozretí moje nadšenie tak nejako opadlo. Jason je síce fajn, ale....hmm..niečo tomu chýbalo.....s ľútosťou klesám s hodnotením na 65