Fighter (2010)

" HBO natáčí dokument o mým comebacku. " Není příliš snadné lhát sám sobě. Vynikající záležitost!

Běžící muž (1987)

Tydle bicepsy nám zvednou sledovanost! Televizní zábava, kolem které se točí téměř veškeré dění ve společnosti. Sázky a především reklama, to vše je obrovský biznis, kterému dává face moderátor Killián, miláček davu. Film plný hlášek a Arnolda ve vrcholné formě. PS : Sly běhá samozřejmě rychleji!

Neříkejte mé matce... (2006) (seriál)

Diego Buňuel se s kamerou vydává do míst, která nejsou zrovna vyhledávanými turistickými destinacemi. Ukáže Vám země jako jsou KLDR, Afghánistán, nebo třeba Kongo. Je v osobním kontaktu s obyvateli a natáčí jejich každodenní boj o lepší život, ale i běžné radosti.

Vysvobození (1972)

Začíná to jako docela obyčejný výlet městských chlapíků. Krásná příroda, divoká řeka a dvě kánoe předpovídají příjemné prožití víkendu. Ale od začátku tušíte, že se něco zvrtne...

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear Grylls předvádí neuvěřitelné výkony na hranici lidských možností.

Symptom Pandorum (2009)

Tak todle mě opravdu bavilo (už dvakrát)! Sci-fi jako od babičky (a u té chutná vždy nejlépe).....

Payback: Straight Up (2006)

Porter je zpět! Stylovější a drsnější. A samozřejmě chce své peníze!!!

Pasťák (1968)

Ani se nedivím, že to soudruzi zamkli do šuplíku. Reálná ukázka toho, jak systém fungoval. Nepohodlní lidé se odklízeli, lhostejnost a strach je cítit každém rohu.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Jo jo, banka v El Pasu vypadá, že je nedobytná, ale zdání klame. Clint je drsňák a zde to prokázal více jak jednou. Luxusní záležitost.