ArnoldJ

okres Brno

<< předchozí 1 2
    • 22.2.2013  00:00
    Fighter (2010)

" HBO natáčí dokument o mým comebacku. " Není příliš snadné lhát sám sobě. Vynikající záležitost!

• 8.11.2012  14:09

Tydle bicepsy nám zvednou sledovanost! Televizní zábava, kolem které se točí téměř veškeré dění ve společnosti. Sázky a především reklama, to vše je obrovský biznis, kterému dává face moderátor Killián, miláček davu. Film plný hlášek a Arnolda ve vrcholné formě. PS : Sly běhá samozřejmě rychleji!

• 28.7.2010  17:13
    Neříkejte mé matce... (TV seriál) (2006)

Diego Buňuel se s kamerou vydává do míst, která nejsou zrovna vyhledávanými turistickými destinacemi. Ukáže Vám země jako jsou KLDR, Afghánistán, nebo třeba Kongo. Je v osobním kontaktu s obyvateli a natáčí jejich každodenní boj o lepší život, ale i běžné radosti.

• 12.2.2010  22:04
    Vysvobození (1972)

Začíná to jako docela obyčejný výlet městských chlapíků. Krásná příroda, divoká řeka a dvě kánoe předpovídají příjemné prožití víkendu. Ale od začátku tušíte, že se něco zvrtne...

• 4.1.2010  16:22
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Tento dokumentární seriál mě dostal. Bear Grylls předvádí neuvěřitelné výkony na hranici lidských možností.

• 18.12.2009  23:42

Jinak vynikající dokument mi trochu kazil nepovedený dabing.

• 30.11.2009  22:53

Tak todle mě opravdu bavilo (už dvakrát)! Sci-fi jako od babičky (a u té chutná vždy nejlépe).....

• 17.11.2009  17:12

Porter je zpět! Stylovější a drsnější. A samozřejmě chce své peníze!!!

• 4.10.2009  19:47
    Pasťák (1968)

Ani se nedivím, že to soudruzi zamkli do šuplíku. Reálná ukázka toho, jak systém fungoval. Nepohodlní lidé se odklízeli, lhostejnost a strach je cítit každém rohu.

• 6.9.2009  18:02

Jo jo, banka v El Pasu vypadá, že je nedobytná, ale zdání klame. Clint je drsňák a zde to prokázal více jak jednou. Luxusní záležitost.

• 23.8.2009  13:50
    Ikarie XB 1 (1963)

Pro mě obrovské překvapení. Vesmírné putování za nalezením nových světů. Byl jsem ohromen.

• 7.6.2009  12:56

Spojení De Niro - Scorsese opět na výbornou...

• 25.5.2009  23:46
    Star Trek (2009)

Stručně řečeno úžasné sci-fi. Strhující akce, úchvatné efekty. 100%

• 9.5.2009  13:20

Film bych ohodnotil za 4 hvězdičky, ale vynikající hudba davá 100%. 2tone it

• 20.2.2009  00:35

Podle mě naprosto vyjímečný film. Odvaha, zbabělost, přátelství i osamělost, skvělá hudba a hlavně jeden samuraj " Ghost Dog " a slovy jeho nejlepšího přítele je jako medvěd " samotářské zvíře, snadno si zvykne na všechny podnebí. Když má hojnost potravy, dělí se ve smečce i přes svou samotářskou povahu. Je hrozivý protivník, ale postrádá instinkt dravce. Když je však vyrušen či zraněn, může být velmi nebezpečný "

• 17.2.2009  16:14

Film mého dětství. Geniální režisér, úchvatné triky, nádherně vytvořená zvířata (počínaje mamutem a mlokem z bažin konče).

• 12.2.2009  02:21
    Carnivale (TV seriál) (2003)

Toto dílo z produkce HBO mě zaujalo už upoutávkami, které jsem viděl dlouho před samotným seriálem. Tajemná atmosféra kočujícího podniku, který má bavit a zároveň děsit své návštěvníky. Skvadra nejpodivnějších lidí od vousaté ženy, jejího slepého milence s telepatickými schopnostmi, liliputána, který je pravou rukou znetvořeného člověka nazývaného " vedení " (nikdy nevychází ze své maringotky) rozhodujícího o všem, co se v této komunitě odehrává, až po nejrůznější tenťáky. Výborně natočený seriál, který si najde jistě mnoho obdivovatelů.

• 12.2.2009  01:37
    Gauneři (1992)

" Všichni by chtěli být pan černý "

• 12.2.2009  01:35
    Mladý mistr (1980)

Skvělá akce, nepřekonatelné bojové scény (vysvobození hlavního záporáka z policejního doprovodu je úžasné) a v neposlední řadě vynikající Jackie Chan. A závěrečný fight opravdu nemá chybu! 100%

• 7.2.2009  21:32
    Akta X (TV seriál) (1993)

The truth is out there

• 7.2.2009  20:01
    Revizoři (2003)

Pekelná jízda budapešťským metrem.

• 5.2.2009  19:08
    Total Recall (1990)

Sci-fi mám moc rád a Total Recall je jedno z prvních, které jsem měl tu čest vidět. Co je realita a co jen sen? S tímto rozporem se setkáváte od začátku do konce. Rudá planeta, zmutovaní domorodci, nedostatek drahého kyslíku a s tím spojené nepokoje, to vše je záruka dobré akce s Arnoldem.

• 5.2.2009  01:54

Když jsem Maxe viděl poprvé, bylo mi necelých deset let a byl to pro mě obrovský zážitek. A je vlastně i dnes. Skvělý Mel Gibson coby osamělý jezdec ve světě, kde už neplatí žádné zákony, pouze ten, že přežijí ti nejsilnější a nejodolnější jedinci. Stačí když má plnou nádrž a spolehlivé auto, to je snad jediné co ho zajímá. Skvělá atmosféra postapokalyptického světa, akční scény a především zběsilé jízdy rychlých kol všeho druhu. To vše dělá z tohoto filmu skvělou podívanou, na kterou si vždy rád udělám čas.

• 5.2.2009  01:53

Dvojice Murtaugh a Riggs nemá snad jedinou chybu. Každý je úplně jiný, ale dokonale se doplňují. Tento film odstartoval vynikající sérii akčních filmů Richarda Donnera.

• 5.2.2009  01:32

Rozhodně Seagalův nejlepší film. Vždy si vybavím pološíleného důstojníka Krilla a jeho plivnutí do bujabézy.

• 4.2.2009  16:10
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

" Nachystejte uzenáče!! Na snídani jsem zpátky! "

• 27.5.2010  22:48
    Cargo (2009)

Velká nákladní loď, daleká cesta vesmírem a záhadné události na palubě. Toto téma mě snad nikdy neomrzí.

• 31.12.2009  14:34

Těžký to život realitního agenta. Každý dům má svá tajemství a některá by měla zůstat nevyřčena.

• 16.8.2009  14:32
    Mladí jezdci (TV seriál) (1989)

Mladí poštovní doručovatelé ve službách pony expressu a jejich příběhy v sedle. Hltal jsem každý díl.

• 24.2.2009  13:59
    Hromkočky (TV seriál) (1985)

V dětství můj oblíbený animák. Geparda byla opravdu sexy.

<< předchozí 1 2