Nesnesitelná lehkost bytí (1988)

Žádnou knihu od Kundery jsem nečetla, ale pokud je tato zfilmovaná věrně, chce se mi zvolat - co tímhle chtěl Kundera říct - a pokud není, tak nechápu proč tento film vznikl. Připadá mi studený a prázdný. PS: Teď už jsem knížku četla je vynikající a přesně vím, co chtěl Kudera říct a tímto se mu omlouvám a nechápu, proč jeho knihu někdo zfilmoval.

Ledově ostří (2007)

Pobavila jsem se, je to opravdu ledově ostrá, čistá zábava, kdy jde jenom o to přenést se přes odpor k Willu Ferrelovi a pak už jsem se jenom bavila. To mě dost překvapilo, protože jsem si myslela, že to bude trapné a nebylo.

Tři životy (2007) (TV film)

Zvláštní pohádka, která v sobě něco má, kvůli čemu ji nemůžu zavrhout jako mnoho českých novodobých pohádek. Prostě má svou vlastní atmosféru, která se nepodobá žádné pohádce, kterou jsem v poslední době viděla. Přitom má děj jednoduchý jak facka a ten Dyk je vážně taky na facku, ale nechápu, proč se místním chlapům nelíbila Anička, mně připadala krásná.

Úsvit planety opic (2014)

Tak jistě, je to přímočaře černobílé, Koba je padouch opravdu jako z Vinetoua, ale co už. Vinetoua mám moc ráda. V tomhle filmu nelze fandit ani jedné straně, protože obě jsou v tom nevinně. A soužití v míru není možné, protože člověk zabije člověka snadno a opice se zabít opici naučí také snadno a mezi sebou už to jde vůbec dobře. Shrnu to asi tak: líbilo se mi to a hudba byla krásná.

Nečekané dědictví (2011) (TV film)

Neviděla jsem už něco nemlich stejného amerického? Už si teda nepamatuju jak se to jmenovalo, ale byla tam taky kariéristka a dítě mrtvé sestry. Tak ale stejně mám pocit, že tohle bylo lepší, ale opravdu to působilo jako něco od Rosamundy,

Nenapravitelný (1975)

Takový chlap jako Jean-Paul dokáže holce zamotat hlavu a každá si s ním může připadat jako královna. První půlka byla vážně rozkošná, ale potom tempo i zábavnost trochu zeslábly.

Půlnoční polibek (2007)

Ukecaný film typu Před úsvitem, Před soumrakem a před čím eště už nevím. Tohle bylo například jasně Před půlnocí. Tenhle styl mi moc nesedí. Hlavní ženská postava byla dost kráva, ale on byl fajn. On i jeho představitel.

Hrdina proti své vůli (1992)

Film, od kterého jsem nic neočekávala, začala jsem se na něj dívat spíše z nudy a mile mě překvapil svou jednoduchou zábavností s lehkým přesahem. Kromě Geeny Davis, kterou nemám ráda a ani jsem jí roli nevěřila, mě příjemně překvapilo, kolik dobrých herců zde hrálo a taky jak se mi líbil Andy Garcia ještě víc než Dustin Hoffman.

Nevlastní dcera (2000)

No byla to konina, ale dívat se na to překvapivě dalo.

Polapena v síti (2010)

V pátek na Prima Love obvykle jsou tyhle krimi pro mladé dívky. Tenhle z nich byl zatím nejhorší. V jaké doprčic síti byla ta dívenka polapena? A proč se vlastně na toho sympaťáka vykašlala?