Tři mušketýři (2011)

Tak jako jo, točit nové klasické zpracování už stokrát zpracovaného asi fakt nemá cenu. Ale na to natočit historický film s krásnými kostýmy a horou nesmyslů a slavnými (tím neříkám dobrými) herci určitě není nutné používat název Tři mušketýři. Mohli to být třeba Čtyři mušketýři. Chudák Dumas. Ale ten D´Artagnan se jim poved.

Max Payne (2008)

Tak já nevím, co jste to viděli. Pravda, scénář je chabý, o Wahlbergovi mám své mínění (nechápu, proč toho chlapa všichni obsazují), ale viděla jsem mnoho daleko horších a hlavně nudnějších filmů s podobnou tématikou, kterými jste nadšení. Takže zdejší hodnocení respektuju, ale moc mu nerozumím. Vizuálně to bylo skvělé a některé scény mě nadchly.

Blbec k večeři (2010)

Ta jedna hvězdička je za moji sympatii k Paulu Ruddovi, chtěla bych ho za kamaráda. Ale nechápu, proč hraje převážně v takových filmech. Jenom kvůli němu jsem přežila tu fůru trapností.

Podezřelá (2009)

V krátké době jsem viděla dva filmy s hodně podobným scénářem a sice tento a ještě film Osudná schůzka. Sice oba nestály za psí štěk, ale vydržela jsem je sledovat až do konce.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Začátek mě dost vyděsil, ta megalomanská rvačka a ten svět, který, jak tady správně někdo podotýká připomínal Terminátora. Ale to já jsem nechtěla. Naštěstí potom se vrátil ten svět, který jsem si přála a i když se mi první třída přece jen líbila víc, rozhodně nejsem zklamaná. Trocha zkratkovitosti a ke konci jsem si říkala - proboha tohle se snad nikdy nevyřeší... A samozřejmě mnohem víc mohl být využitý Quicksilver, scény s ním byly úžasné.

On svádí děvčata (1924)

Není to groteska, u které by se člověk válel smíchy, ale je to milá a dojemná komedie navíc, když je tradičně podtržena Moravskou filharmonií v rámci Dvořákovy Olomouce, jde o moc příjemný zážitek.

Grandhotel Budapešť (2014)

Pocitové a myšlenkové míjení. To je můj vztah s Wesem Andersonem. Ale mám ráda hotely a i když jsem se nesmála, tak jsem se dovnitř usmívala a nebráním se tomu, vidět to znovu. (a znovu?)

Síla country (2010)

Ani hezké písničky a dobré zpěvácké výkony mě do děje filmu úplně nevtáhly. Gwyneth zpívá dobře, ale úplně jsem jí tu country hvězdu nevěřila, což o druhých dvou protagonistech neplatí, těm to v country slušelo moc.

Osudná schůzka (2011) (TV film)

To, že hlavní hrdinka zemřela, podrazilo do té doby docela zajímavému filmu brutálně nohy a změnil se na podivný slepenec .

Černá díra (2013) (TV film)

Na tomto filmu je nejzajímavějsí to, že byl vysílaný na Primě v sobotu v hlavním vysílacím čase. Já tyto filmy dosti cíleně vyhledávám, protože se nimi bavím, takže jsem prošla všechny Prima cool a Barrandovy než jsem ho našla. Nebylo to nic, co by překvapilo, standardní hovadina, mizerně zahraná, ale protože tam bylo dost katastrof a docela fešák ten vod vokurek, dávám za jedna.