Resident Evil: Zánik (2007)

Všeho moc škodí a u RE to bohužel platí dvojnásob. Po slušném prvním díle,přišla odpornost jménem Apokalypsa a teď tohle. Upřímně řečeno,nevím co si o filmu myslet.Veskrze celkem pěkné béčko,milionkrát lepší než předchozí sled špatných videoklipů prezentovaný jako film,ale co to má doprd... spolećného s Resident Evil? Prosim Vás,už se na RE vykašlete a začněte mrvit jinou herní sérii,nejlépe takovou,která si to zaslouží...

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Ubohost,humus... Potom nékomu vysvětlujte,že počítačové hry nejsou zábava pro debily,když se pod jejich názvy točí takovéhle zhovadilosti.A zkuste někomu po shlédnutí tohoto ,,filmu" vykládat,že Resident Evil je špičková herní série s totální atmosférou.Vytlemí se vám,řka že jste debil. Zlatý Paul W.S. Anderson a první díl...

Resident Evil (2002)

Uznávám,že jsem očekával něco poněkud jiného,ale zklamán jsem určitě nebyl. Výborná zombiárna podbarvená řízným soundtrackem. Kéž by zůstalo jen u jednoho dílu... :-(

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)

Pokus vydělat na relativně dobrém jménu prvního dílu ještě nějakou tu Kčs. Bohužel pokus trapný a unylý. Jedna hvězdička je za dacana Sagyho a ta druhá za to,že je to jeden z posledních ,,celkem normálních" polistopadových Soukupových filmů.

Sin City - město hříchu (2005)

Bravurně převedený legendární comics Franka Millera na filmové plátno.Tleskám,smekám a upřímně doufám,že se natočí pokračování,už jenom kvůli ,,Dámě pro kterou se zabíjí".

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Na myšlení nenáročná,vizuálně moc pěkná rodinná sci-fi.Veškeré herecké osazení s přehledem strčí do kapsy Gary Oldman v roli ústředního sviňáka,který v jeho podání opět nemá chybu (jako vždy). Já už ZVV viděl několikrát a pořád mě baví.

Bony a klid (1987)

Radek John díky návštěvám pražského podsvětí totalitního režimu napsal výborný scénář a Vít Olmer natočil svůj vrcholný snímek,který zatím nepřekonal a těžko kdy vůbec překoná. Jediný opravdový český akční film,na který se dá dokonce dívat.

Jízda (1994)

Dle mého jeden z nejlepších Svěrákových filmů,ze kterého úžasná voňavá atmosféra léta doslova pryští a který je skvěle podbarven hudbou kapely Buty (kterou jen tak mimochodem nijak zvlášť nemusím,ale těžko si k tomuto filmu představit lepší hudební doprovod).

Hříšné noci (1997)

Zcela upřímně se přiznávám,že když jsem film viděl poprvé (v nějakých cca 16 letech),pustil jsem si ho jen a pouze proto,že jsem doufal že když jde o film z prostředí pornografie,tak tam budou nějaké ty ,,zajímavé" scény.A tak se pŕedemnou začal odehrávat odehrávat příběh mladého kluka,který si pŕeje néco v životě dokázat,být někdo,být slavný.Ale jediné čím je výrazný je to,co má v kalhotách.A tak startuje jako totální nula,která velice rychle začíná stoupat vzhůru až na samé výsluní,aby z něj,především díky drogám které koncem 70. let v Hollywoodu byli natolik v módě,jako dnes u teenagerů kšiltovka do strany a o pět čísel větší oblečení,zase hodně rychle spadl dolů zpátky do sraček ze kterých přišel.Touha po čuňačinkách mě přešla po první půlhodině,místo toho jsem si tenhle folm naprosto zamiloval.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Snad nejskvělejší animovaný film všech dob.Vekolepý muzikál s neuvěřitelně sprostými a chytlavými písněmi a skvělým absurdním humorem.Viděl jsem ho snad tisíckrát a pořád se směji.Ten film je nesmrtelný jako seriál. P.S.: Velice by mě zajímalo,co na něj v době jeho uvedení říkal Saddám Husajn :-D