• Krátkometrážní

Pes, který štěká, nekouše (2000)

Komedie ? jedině hodně černá. Trošku zvláštní snímek, ale alespoň vím, že v Korei se taky jedí psi :o) Po shlédnutí jsem měl rozpačitý názor, co jsem to vlastně viděl a ani teď to vlastně nevím. Zamyšlení nad zahořklostí života ? Možná. Kdo ví ! Některé vtipné momenty vyzdvihly film na 3 *. 55 %

Rod Coronado - A Voice for Liberation (2000)

Video ke zhlédnutí ZDE SK tit.. Rod Coronado(domorodý Američan z kmene Yaqui) hovoří o kožešinovém průmyslu a lidech, kteří se podílejí nejen na vykořisťování jeho krajiny a jejích obyvatel, ale i o krutostech prováděných na zvířatech, která jsou určená na noblesní kožichy a další módní doplňky.

Sejměte Cartera (2000)

Takovej střed v Stallonově filmech, jak po herecké tak i dějové stránce, nic víc ani míň. Prostě další Sly, který je sám proti všem a nakope každýmu prdel. Dobrá hudba a výborná automobilová honička. 50 %

Siworae (2000)

Krásný srdce rvoucí milostný film, který nutí k zamyšlení o lásce. Perfektní film se spoustou krásných scén a detailů. Trochu depresivně podbarvená hudba k ještě většímu zpestření zážitku. Scénář je velice dobře napsaný a divák si herce hned zamiluje. Záběry na dům a pláž jsou úžasné a celkový film mi vyrazil dech. Výborně prolínající se příběh, záběry a hudba dělají z Korejského Il Mare neuvěřitelně krásný film, který nadlouho uvízne v paměti. 95%

Su toulavý pes (2000) (TV film)

Máme spoustu vynikajících a zajímavých lidí a pak Jan Pivečka, český švec, který svým umem dělal čest svému jménu, dokázal zachránit několik podniků a procestoval téměř celý svět je rozhodně zajímavou osobností českého odhodlání a šikovnosti.

Svět přírody - Nezkrocená příroda Indonésie: Ostrovní trosečníci (2000) (epizoda)

Indonésii tvoří 17 508 ostrovů, které pro svou různorodost fauny i flory dosahují druhé nejvyšší míry biodiverzity na světě, kterou navíc doplňuje i rozmanitost krajiny od mořských hlubin, až po strmé výšiny hor. Asi nejlepší a nejpestřejší dokument, který lze o Indonésii sehnat, ukazující bohatost Indonéské kultury i rozmanitost zvířecích druhů. 85%

Trosečník (2000)

Hned po skončení filmu jsem běžel do nejbližšího sportu koupit si volejbalák od firmy Wilson, bohužel jeho konec, byl velice podobný jako jeho bratříčka ve filmu.... Tom Hanks, ať už je v jakémkoli filmu, vždy se mi bude líbit a jeho herecké výkony jsou vskutku skvostné. 85 %

Tuláci, šamani a dobrodruzi (2000) (TV film)

Tak trošku osobitý pohled na Čechy žijící v Austrálii, kteří vyměnili město za bush a komunismus za svobodu.