• Rodinný

Sex O'Clock (2023) (seriál)

Nejlepší seriál z voyo produkce.Vtipné, svižné, zajímavý děj a výborně zahrané.Navíc pocházím ze Zlínského kraje.:)

Papežův vymítač (2023)

Tohle byla luxusní podíváná.Skvěle zahrané, výborně napsané, dobré efekty a celé to má strašidelnou atmosféru.Nebál bych se říct, že tohle je nejlepší film a výkon Rusella Crowa, ale všichni i zde podali výborný výkon, že jim to člověk věřil.Insidious nebo V zajetí démonů jsou super filmy, ale tady to povýšili o level výš.5*.

Atlas ptáků (2021)

Tradiční Omerzova nuda.Nezměnilo to ani slibné obsazení, díky kterému jsem to dokoukal.Byl to zajímavý příběh, který neli ale více rozehrát, vše je to vedeno nudnym způsobem.Dozvíme se, co jsme čekali, že Ben není Ben, ale nějaký John, ale kdo se vydával za Bena, komu Mihulovw poslala peníze se nedozvíme.Hlavně, že víme, že Donutil měl milenky.A HLAVNĚ, ŽE PENÍZE, o kterých se tam mluví celý film zpět nedostal.Je to nejlepší film Omerza, ale pro mě je to málo.Nedivím se, že na to v kinech přišlo 3 tisíce diváků, já na to koukat v kině, tak chci vrátit vstupné.Za zimního večera v tv mi to nevadí.Za mě 35% za herecké obsazení w výkony.

Poslední oběť (2023) (seriál)

Serial byl dobry, jen některé scény, mohli miz větší napětí, mohli být víc rozehráté, místo dokola řešení, kdo koho podváděl.Ale jinak to bylo  natočené dobře, Vaculík s Lamborou to silně táhli, Ployhar konečně dostal velkou pěknou roli, Němec se vymanil z doktorů a Řezníček si po letech též zahrál velkou roli.A psychopatka Vlasáková byla též přesvědčivá. Byl to určitě svěží vítr v současných seriálech. Za mě 60%.

Medvídek Pú: Krev a med (2023)

Kdyby tvůrci udělali Pů a prasátko digitálně bylo by to lepší, tak to vypadá jako amatérský film, ale jinak průměrný béčkový horor. NEVÍM KOHO NAPADLO, ABY PŮ A PRASÁTKO NĚKDO HRÁL.MASKY TRAPNÉ, ASI JAK KDYZ V POSLEDNÍM VÝKŘIKU MĚL VRAH PLÁĚNKU, MOHLI TO UDĚLAT DIGITÁLNĚ NEBO USELAT ASPOŇ CELÝ KOSTÝM NE JEN MASKU.A nebi ti postavit na tom, že se vrazi převlekají za Půa a Prasátko, ale jsou to lidi.Prostě dobré nápady zabili.Jinak to je pěkná vyvraždovačka.Chudák Kryštůfek Robin, to se dočkal vřelého přijetí po letech.Za mě 30%.

Shazam! Hněv bohů (2023)

U tohoto filmu mě mrzí, že se stal, co do návštěvnosti propadákem roku2023. FILM neztratil nic z prvního dílu, je to pořád Akční, mělo to zajímavý příběh a mnohem více vstupů než měl 1 díl, řekl bych, že to byla ještě větší jízda než 1 díl.A plus tohoto dílu je, že v něm hraje Helen Mirren. Za mě tento film má 75%.

Prezidentka (2022)

Scénář jak z amerického romantického filmu, strašně  naivní a člověku musí být jasné, že se to nikdy nemůže stát.Jinak když tohle vše pominu, tak ok, byl to pěkný film.Žadný velkolepý pribeh, zcela jednoduchý příběh, kde hlavní postavy jsou spolu, pak nejsou a pak zas jsou.Klasická šablona, podle které už natočili tisíce podobných filmů.Aňa, Ondřej a Oskar to táhnou, předvedli standardní výkony, ale podobných rolí, kde předvedli stejn výkon, už měli mraky.Takže nic, co bychom neviděli.60%

Princ Mamánek (2022)

Taková průměrná moderní pohádka.Pohádku táhne Vetchý,občas vtipný scénář. Budař taky není špatný, ale víc mě bavila Kubátová, Huba a vypravěč a hrobnik Polívka. DOBRÉ bylo, že vrátili před kameru Janu Nagyovou. Každopádně jako štědrovečerní pohádky by to mohlo být dobrý, I když byla hororová a připomínala Polednici.Myslim si, že by se děti báli.Za mě 55%.

Snow Falls (2023)

Ze začátku slibné, pak to ale upadalo.Každopádně za mě průměrný film s partou mladých lidí, co uvízli na chatě.I když scénář byl slabý, tak zahrané to bylo dobře.Za mě 35%.

Ukolébavka (2022)

Tak to bylo slušné psycho.Moc povedený film.m plný temné atmosféry, takže jsem se místy opravdu bál.Za mě 4*.

Časové pásmo bylo změněno